[Gilt Binding] - AA. VV. - Semaine Sainte - 1734

Kezdőlicit
€ 1

Adja hozzá kedvenceihez, hogy értersítést kapjon az árverés kezdetekor!

Ilaria Colombo
Szakértő
Ilaria Colombo által kiválasztva

Régi könyvek szakértője, teológiai vitákra szakosodva 1999 óta.

Becslés  € 1 000 - € 1 200
Catawiki Vevővédelem

A befizetést biztonságban megőrizzük, amíg a termék kézbesítése meg nem történik. Részletek megtekintése

Trustpilot 4.4 | 134994 vélemény

A Trustpilot-on kiváló értékelésű.

Leírás az eladótól

A NAP URA ICŰ KÉKKEL: ARALDI SORLEGI KIKÖTÉSE A BORBONIAI KIRÁLYI KULTUSZHOZ
Az azonos korabeli kötés mély vörös marokkói bőrrel, arany díszítésben rendkívül gazdag: az oldalait egy összetett geometriai-virágos, többszörös részekre osztott mintázat tölti ki, Rocaille-ízlésű vasalattal ismétlődően, és a késő-barokk „à la fanfare” stílusjegyekkel.
Heraldikai felismerés: famele számított pajzs; az első mezőben Franciaország páncélos fegyverzete három borboni liliommal; a második mezőben sugárzó embléma bíboraival, az övén a lovagi jelvényekkel, amelyek a császári és arisztokrata méltóságokra utalnak. Mindez koronával koronázva.
Francia fegyverek jelenléte egy második nemesi mezővel összekötve, és koronázva, a kötés Dmitiről Louis XV közelében és a francia borboni arisztokrácia köréhez tartozó nagy megrendelések körébe helyezi.
FORGÁK VÉTELI ÉRTÉK
XVIII. századi aranyozott kötésekkel készült példányok az Office de la Semaine Sainte-nek általában 1.200–1.500 euró között mozognak; egy rendkívül díszes korabeli kötés jelenléte és jó állapotban történő megőrzése radikálisan megváltoztatja a piacon betöltött helyzetét. Hasonló, sűrű arany díszítéssel, központi címkékkel és gazdagon díszített hátlapú példányok esetén az érték reálisan 2.000–3.000 euróig emelkedhet, további növekedés pedig ha a heraldikai azonosítást véglegesen egy adott francia királyi családhoz vagy történelmi alakhoz kötik.
FOGYASZTÓI LEÍRÁS ÉS ÁLLAPOT - GYŰJTŐI MÁSOLAT
A kötés korabeli, teljes vörös marokkói bőrrel, aranyozott díszítéssel: a táblák teljes felületét egy összetett geometriai-virágos mintázat tölti ki, rokokó ízlésű vasalattal és késő barokk „à la fanfare” stílusban. Heraldikai felismerés: pajzs felosztva; az első mező Franciaország fegyverével, három borboni liliommal; a második mező sugárzó embléma, sas és lovagi jelvények, amelyek császári és arisztokrata méltóságokra utalnak. Mindez koronával befejezve.
A Franciaország fegyverei egy második nemesi, koronázott mezővel összevonva a kötést a Jaguár Louis XV közelében és az angol-borboni arisztokrácia magas köreinek nagy megrendelései közé sorolja.
Hátlapon ideggyökökkel (nervi) osztott belső rekeszek, mindegyik aranyvasú díszítéssel radiális és virágmotívumokkal, arany felirat; szélek és végek gazdagon díszítettek; az aranyfény még mindig erősen élénk. Kontropontok és nézédek 18. századi francia márványos papírral. Finom 18. századi ex libris-ot tartalmaz André Éveillé, mottóval “Ex Libris nec profanorum”, elegáns rokokó keretben, puttikkal és nyitott könyvvel, amely francia morális idézetet hordoz. A vésés minősége és a mottó kezdetleges okkult kezdeti jellege egy arisztokrata vagy művelt francia könyvtárból származó eredetűt erősítik a teljes XVIII. századi korszakból.
Használati nyomok a margón és a zárókon röviden, az eseményekkel járó fiziológiás állapot, de összességében nagyon jó állapotban van, látványos hatással. Számos illusztráció mutatja a Passió különböző pillanatait. Régi könyveknél, több évszázados történetükkel előfordulhatnak kisebb hibák, amelyek a leírásban nem mindig jelennek meg. Pp. [6]; 659; [6].
TELJES CÍM ÉS SZERZŐ
Office de la Semaine Sainte, Latin és Francia, Róma és Párizs használatára; az egyházi ceremóniák magyarázatával, és néhány ígéret az Írásból, hitvallásért és közösségért, valamint a ezen szent idő alatt ünnepelt titkokról. Új kiadás.
Párizsban, Grégoire Dupuis-nál, Saint-Jacques utca, a Couronne d’or 1734. Királyi privilégium.
KONTEKSTUS ÉS JELENTŐSÉG
A XVIII. században a Szentség Hét év leghasznosabb eszközeivé váltak a katolikus rítus belsővé tételében, különösen a tridenti utáni reformok után, amelyek a hívek tudatos részvételét hangsúlyozták. Ez a kétnyelvű kiadás tükrözi a hit szövegeinek és liturgikus szertartások nyitott közönség számára való hozzáférhetőségének szándékát. Ugyanakkor, amit ez a példány mélyen megkülönböztet, az anyagi dimenziója: a pompos kötés nem egyszerű díszítés, hanem a politikai és spirituális üzenet szerves része. A könyv vizuális jelképpé válik a monarchikus szentség számára, ahol a korona, a címer és az aranyozott díszítés hatalmi és presztízsnyelvet épít. A példány teljes mértékben a borboni Franciaország reprezentációs könyvtörténeti kultúrájába tartozik a teljes 18. századból.
A SZERZŐ BIOGRÁFIÁJA
Közösségi liturgikus munka, amelyet megalapozott egyházi hagyományokból deriváltak. Grégoire Dupuis kiadó a XVIII. század elején, Párizsban, a híres Saint-Jacques utcában tevékenykedett, Francia vallási irodalom központjaként hozzájárulva a végtelen körben terjedő áhítatos és liturgikus szövegek terjesztéséhez.
NYOMTATÁSI TÖRTÉNET ÉS KERINGÉS
Az Office de la Semaine Sainte kiadásait a XVII–XVIII. század között többször újranyomták, minimális de folyamatos formai módosításokkal. A “Nouvelle édition” felirat egy átdolgozott újranyomást jelez. A luxus kötésekkel készült példányok, mint ez is, nemesi megrendelések és magas reprezentációs környezetek részére készültek, és ma már sokkal ritkábban bukkanhatók, mint a standard kiadások.
IRODALOM ÉS Hivatkozások
ICCU/OPAC SBN: egységes cím keresése “Office de la Semaine Sainte” és Dupuis párizsi kiadó, XVIII. század
BnF Catalogue général: Office de la Semaine Sainte, párizsi kiadások, 1730-as évek (impreszött részleg, tétel megállapításra vár)
WorldCat: Office de la Semaine Sainte, Párizs, 1734, európai könyvtárakban több kötetben
Brunet, Manuel du libraire, t. IV, o. 185 (Liturgikus Officia)
Dictionnaire de liturgie catholique, bejegyzések: “Semaine Sainte”, “Offices”
Katalógus a XVII–XVIII. századi francia liturgikus könyvekről, részek a kétnyelvű latin-francia Officia

Az eladó története

Luxus Könyvek: A go-to útmutató a irodalmi kincsek megszerzéséhez! Belevágva a ritka és örökérvényű nyomtatott művek gyűjtésének izgalmas útjába? Itt van a szemtanú gyors összefoglalója, a „Gyűjtő Zsírkártyája”, hogy ne csak lapozz, hanem értéket is gyűjts: 1. Kiadás és ritkaság: A ritkaság a játék neve. Első kiadások, limitált példányszámok, és olyan könyvek, amelyek látványos illusztrációkkal vagy lenyűgöző kötésekkel büszkélkedhetnek? Tekintsd őket a gyűjtővilág VIP-jeinek. 2. Állapot és méret: Képzeld el – egy példány végig megőrzött, kopásoktól mentes állapotban. Most forgassuk fel a kártyákat: kopás, elszíneződés – ők a gonoszok itt. És ne felejtsd el felmérni a méreteket, mert a könyv mérete is számít a gyűjtők univerzumában. 3. Hitelesség: A hamisítványok és másolatok világában a könyv hitelességének igazolása a szuperhős lépésed. Szakértői vizsgálat és hitelesítés – megbízható segítőid ebben a küldetésben. 4. Származás (provenance): Kivel volt együtt a könyv előtted? Ha a könyv híres személyekkel kapcsolódott össze vagy történelmi események kereszttűzében járt, az értéke az egekbe szökik. Minden könyvnek megvan a maga története, de néhányé nagyobb dobás. 5. Kérés és piaci trendek: A könyvek értékeit tekintsd úgy, mint az irodalmi világ tőzsdéjét. Maradj éber a gyűjtői trendek és piaci mozgások terén, hogy kiaknázhasd az érték hullámait. 6. Tárgykör: Néhány téma olyan, mint a jó bor – idővel csak jobb lesz. Merülj el olyan témákban, amelyek időtálló vonzerővel bírnak, vagy lovagolj a kulturális és történelmi relevancia felé, amely most bontakozik. 7. Kötés és dizájn: A szépség nem csak a külsőn múlik. Bonyolult kötéseket, lenyűgöző fedeleket és illusztrációkat – ezek a kiegészítők, amelyek a gyűjtemény szemében a kifutóra készítik a könyvet. 8. Kapcsolati példányok: Személyes érintésű könyvek – legyen szó a szerzővel való kapcsolatról vagy hírességhez fűződő kötődésről – megnövelik a történeti hatást. Egy könyv egy backstory-vel? Számíthatsz rá. 9. Befektetési potenciál: Szenvedély az motor, de néhány gyűjtő a jövőbeli hozamokra is vadászik. Megjegyzendő azonban, hogy a könyvpiac olyan kiszámíthatatlan lehet, mint egy cselekménycsavar. 10. Szakértői tanács: Új vagy a játékban? Ne menj egyedül. Kérj tanácsot a könyv-guruktól, járj könyvvásárokon, és csatlakozz gyűjtői közösségekhez. Mi, a Luxus Könyvek, a ritka könyvek galaxisának Yodái vagyunk, segítve, hogy gyűjteményeid a kifinomultságot és a kulturális tekintélyt sugallják. Mert a ritka könyvek gyűjtése nem csak a dollárjelek körül forog – ez a hagyaték megőrzésének és az irodalmi kincsek felölelésének útja. Boldog gyűjtést!”} }```0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0}
Fordítás a Google Fordító által

A NAP URA ICŰ KÉKKEL: ARALDI SORLEGI KIKÖTÉSE A BORBONIAI KIRÁLYI KULTUSZHOZ
Az azonos korabeli kötés mély vörös marokkói bőrrel, arany díszítésben rendkívül gazdag: az oldalait egy összetett geometriai-virágos, többszörös részekre osztott mintázat tölti ki, Rocaille-ízlésű vasalattal ismétlődően, és a késő-barokk „à la fanfare” stílusjegyekkel.
Heraldikai felismerés: famele számított pajzs; az első mezőben Franciaország páncélos fegyverzete három borboni liliommal; a második mezőben sugárzó embléma bíboraival, az övén a lovagi jelvényekkel, amelyek a császári és arisztokrata méltóságokra utalnak. Mindez koronával koronázva.
Francia fegyverek jelenléte egy második nemesi mezővel összekötve, és koronázva, a kötés Dmitiről Louis XV közelében és a francia borboni arisztokrácia köréhez tartozó nagy megrendelések körébe helyezi.
FORGÁK VÉTELI ÉRTÉK
XVIII. századi aranyozott kötésekkel készült példányok az Office de la Semaine Sainte-nek általában 1.200–1.500 euró között mozognak; egy rendkívül díszes korabeli kötés jelenléte és jó állapotban történő megőrzése radikálisan megváltoztatja a piacon betöltött helyzetét. Hasonló, sűrű arany díszítéssel, központi címkékkel és gazdagon díszített hátlapú példányok esetén az érték reálisan 2.000–3.000 euróig emelkedhet, további növekedés pedig ha a heraldikai azonosítást véglegesen egy adott francia királyi családhoz vagy történelmi alakhoz kötik.
FOGYASZTÓI LEÍRÁS ÉS ÁLLAPOT - GYŰJTŐI MÁSOLAT
A kötés korabeli, teljes vörös marokkói bőrrel, aranyozott díszítéssel: a táblák teljes felületét egy összetett geometriai-virágos mintázat tölti ki, rokokó ízlésű vasalattal és késő barokk „à la fanfare” stílusban. Heraldikai felismerés: pajzs felosztva; az első mező Franciaország fegyverével, három borboni liliommal; a második mező sugárzó embléma, sas és lovagi jelvények, amelyek császári és arisztokrata méltóságokra utalnak. Mindez koronával befejezve.
A Franciaország fegyverei egy második nemesi, koronázott mezővel összevonva a kötést a Jaguár Louis XV közelében és az angol-borboni arisztokrácia magas köreinek nagy megrendelései közé sorolja.
Hátlapon ideggyökökkel (nervi) osztott belső rekeszek, mindegyik aranyvasú díszítéssel radiális és virágmotívumokkal, arany felirat; szélek és végek gazdagon díszítettek; az aranyfény még mindig erősen élénk. Kontropontok és nézédek 18. századi francia márványos papírral. Finom 18. századi ex libris-ot tartalmaz André Éveillé, mottóval “Ex Libris nec profanorum”, elegáns rokokó keretben, puttikkal és nyitott könyvvel, amely francia morális idézetet hordoz. A vésés minősége és a mottó kezdetleges okkult kezdeti jellege egy arisztokrata vagy művelt francia könyvtárból származó eredetűt erősítik a teljes XVIII. századi korszakból.
Használati nyomok a margón és a zárókon röviden, az eseményekkel járó fiziológiás állapot, de összességében nagyon jó állapotban van, látványos hatással. Számos illusztráció mutatja a Passió különböző pillanatait. Régi könyveknél, több évszázados történetükkel előfordulhatnak kisebb hibák, amelyek a leírásban nem mindig jelennek meg. Pp. [6]; 659; [6].
TELJES CÍM ÉS SZERZŐ
Office de la Semaine Sainte, Latin és Francia, Róma és Párizs használatára; az egyházi ceremóniák magyarázatával, és néhány ígéret az Írásból, hitvallásért és közösségért, valamint a ezen szent idő alatt ünnepelt titkokról. Új kiadás.
Párizsban, Grégoire Dupuis-nál, Saint-Jacques utca, a Couronne d’or 1734. Királyi privilégium.
KONTEKSTUS ÉS JELENTŐSÉG
A XVIII. században a Szentség Hét év leghasznosabb eszközeivé váltak a katolikus rítus belsővé tételében, különösen a tridenti utáni reformok után, amelyek a hívek tudatos részvételét hangsúlyozták. Ez a kétnyelvű kiadás tükrözi a hit szövegeinek és liturgikus szertartások nyitott közönség számára való hozzáférhetőségének szándékát. Ugyanakkor, amit ez a példány mélyen megkülönböztet, az anyagi dimenziója: a pompos kötés nem egyszerű díszítés, hanem a politikai és spirituális üzenet szerves része. A könyv vizuális jelképpé válik a monarchikus szentség számára, ahol a korona, a címer és az aranyozott díszítés hatalmi és presztízsnyelvet épít. A példány teljes mértékben a borboni Franciaország reprezentációs könyvtörténeti kultúrájába tartozik a teljes 18. századból.
A SZERZŐ BIOGRÁFIÁJA
Közösségi liturgikus munka, amelyet megalapozott egyházi hagyományokból deriváltak. Grégoire Dupuis kiadó a XVIII. század elején, Párizsban, a híres Saint-Jacques utcában tevékenykedett, Francia vallási irodalom központjaként hozzájárulva a végtelen körben terjedő áhítatos és liturgikus szövegek terjesztéséhez.
NYOMTATÁSI TÖRTÉNET ÉS KERINGÉS
Az Office de la Semaine Sainte kiadásait a XVII–XVIII. század között többször újranyomták, minimális de folyamatos formai módosításokkal. A “Nouvelle édition” felirat egy átdolgozott újranyomást jelez. A luxus kötésekkel készült példányok, mint ez is, nemesi megrendelések és magas reprezentációs környezetek részére készültek, és ma már sokkal ritkábban bukkanhatók, mint a standard kiadások.
IRODALOM ÉS Hivatkozások
ICCU/OPAC SBN: egységes cím keresése “Office de la Semaine Sainte” és Dupuis párizsi kiadó, XVIII. század
BnF Catalogue général: Office de la Semaine Sainte, párizsi kiadások, 1730-as évek (impreszött részleg, tétel megállapításra vár)
WorldCat: Office de la Semaine Sainte, Párizs, 1734, európai könyvtárakban több kötetben
Brunet, Manuel du libraire, t. IV, o. 185 (Liturgikus Officia)
Dictionnaire de liturgie catholique, bejegyzések: “Semaine Sainte”, “Offices”
Katalógus a XVII–XVIII. századi francia liturgikus könyvekről, részek a kétnyelvű latin-francia Officia

Az eladó története

Luxus Könyvek: A go-to útmutató a irodalmi kincsek megszerzéséhez! Belevágva a ritka és örökérvényű nyomtatott művek gyűjtésének izgalmas útjába? Itt van a szemtanú gyors összefoglalója, a „Gyűjtő Zsírkártyája”, hogy ne csak lapozz, hanem értéket is gyűjts: 1. Kiadás és ritkaság: A ritkaság a játék neve. Első kiadások, limitált példányszámok, és olyan könyvek, amelyek látványos illusztrációkkal vagy lenyűgöző kötésekkel büszkélkedhetnek? Tekintsd őket a gyűjtővilág VIP-jeinek. 2. Állapot és méret: Képzeld el – egy példány végig megőrzött, kopásoktól mentes állapotban. Most forgassuk fel a kártyákat: kopás, elszíneződés – ők a gonoszok itt. És ne felejtsd el felmérni a méreteket, mert a könyv mérete is számít a gyűjtők univerzumában. 3. Hitelesség: A hamisítványok és másolatok világában a könyv hitelességének igazolása a szuperhős lépésed. Szakértői vizsgálat és hitelesítés – megbízható segítőid ebben a küldetésben. 4. Származás (provenance): Kivel volt együtt a könyv előtted? Ha a könyv híres személyekkel kapcsolódott össze vagy történelmi események kereszttűzében járt, az értéke az egekbe szökik. Minden könyvnek megvan a maga története, de néhányé nagyobb dobás. 5. Kérés és piaci trendek: A könyvek értékeit tekintsd úgy, mint az irodalmi világ tőzsdéjét. Maradj éber a gyűjtői trendek és piaci mozgások terén, hogy kiaknázhasd az érték hullámait. 6. Tárgykör: Néhány téma olyan, mint a jó bor – idővel csak jobb lesz. Merülj el olyan témákban, amelyek időtálló vonzerővel bírnak, vagy lovagolj a kulturális és történelmi relevancia felé, amely most bontakozik. 7. Kötés és dizájn: A szépség nem csak a külsőn múlik. Bonyolult kötéseket, lenyűgöző fedeleket és illusztrációkat – ezek a kiegészítők, amelyek a gyűjtemény szemében a kifutóra készítik a könyvet. 8. Kapcsolati példányok: Személyes érintésű könyvek – legyen szó a szerzővel való kapcsolatról vagy hírességhez fűződő kötődésről – megnövelik a történeti hatást. Egy könyv egy backstory-vel? Számíthatsz rá. 9. Befektetési potenciál: Szenvedély az motor, de néhány gyűjtő a jövőbeli hozamokra is vadászik. Megjegyzendő azonban, hogy a könyvpiac olyan kiszámíthatatlan lehet, mint egy cselekménycsavar. 10. Szakértői tanács: Új vagy a játékban? Ne menj egyedül. Kérj tanácsot a könyv-guruktól, járj könyvvásárokon, és csatlakozz gyűjtői közösségekhez. Mi, a Luxus Könyvek, a ritka könyvek galaxisának Yodái vagyunk, segítve, hogy gyűjteményeid a kifinomultságot és a kulturális tekintélyt sugallják. Mert a ritka könyvek gyűjtése nem csak a dollárjelek körül forog – ez a hagyaték megőrzésének és az irodalmi kincsek felölelésének útja. Boldog gyűjtést!”} }```0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0;0}
Fordítás a Google Fordító által

Részletek

Könyvek száma
1
Téma
Finom kötések
Könyvcím
Semaine Sainte
Szerző/ Illusztrátor
[Gilt Binding] - AA. VV.
Állapot
Nagyon jó
Publication year oldest item
1734
Height
246 mm
Példány
1. kiadás ebben a formátumban
Width
143 mm
Nyelv
Francia, Kétnyelvű, Latin
Original language
Igen
Kiadó
À Paris, chez Grégoire Dupuis, rue Saint-Jacques, à la Couronne d’or, 1734. Avec privilège du Roi.
Kötés
Bőr
Oldalak száma
672
OlaszországEllenőrzött
104
Eladott tárgyak
100%
protop

Hasonló tárgyak

Önnek ajánlott:

Könyvek