Ublast - Square - Multifunction - REF.UBSQMF44BK - Ltd. Edition - Férfi - 2026
Több mint hat év szakmai tapasztalat órák terén és kiterjedt hálózat.
|---|---|---|
Catawiki Vevővédelem
Trustpilot 4.4 | 133090 vélemény
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
UBLAST Square Multifunction кварcóóra, hivatkozás REF.UBSQMF44BK, Limited Edition, 44 mm rozsdamentes acél tok, bőr szíj >200 mm, új az eredeti dobozzal, dokumentumokkal és kétéves nemzetközi garanciával.
Leírás az eladótól
Hivatalos Engedélyezett Kereskedő
Az „UBLAST – SQUARE - Multifunzione” Limited Edition modell kínálata
FUNKCIÓK: multifunkció
TOK: 316L rozsdamentes acél
ÁTMERET: Ø 44 mm
HELYZETI ÁTMENET: 9,2 mm
CÉH: csiszolt/szálcsiszolt rozsdamentes acél 316L - nyolc csavar rögzítésével
FELÜLET: fényes
KÓRA: rozsdamentes acél 316L - csavaros zár
ÜVEG: zafír lapos
ALMÁS: rozsdamentes acél 316L - négy csavarral zárva
VÍZÁLLÓSÁG: 5 ATM - 50 méter
MŰKÖDÉS: kvarc Seiko VH83 - többfunkciós
SZÁNTÁSZAT: relief munkával - alkalmazott jelölések világító betétekkel - fényes, világító mutatók
ZÁRÁS: 22 mm - rozsdamentes acél aranyos nyitó
BORÍTÁS: valódi bőr Made in Italy - kézzel készítve
SÚLY: 92 g
ÁLLAPOT
ÚJ, soha nem viselt – 2 év nemzetközi garancia érvényben
TARTALOM
INFÓ
FONTOS MEGJEGYZÉS, ELŐSZÓ HASZNÁLAT
KIVONAT
MINDEN ÓRÁK DATÁZÁSÁRA
LOGISZTIKA/TELEPÍTÉS
Minden megrendelés az Olaszországban található raktárunkból indul.
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTOTT - NEMZETI ÉS EUÓPA
Nincs további adófizetési kötelezettség az Európai Unión belül
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTOTT - KÜLFÖLD - VILÁG
VISSZAJELZÉS
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító általHivatalos Engedélyezett Kereskedő
FUNKCIÓK: multifunkció
TOK: 316L rozsdamentes acél
ÁTMERET: Ø 44 mm
HELYZETI ÁTMENET: 9,2 mm
FELÜLET: fényes
ÜVEG: zafír lapos
VÍZÁLLÓSÁG: 5 ATM - 50 méter