Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Férfi - 2026
napok
18
óra
40
perc
23
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
UBLAST Brigate Limited Edition, hivatkozás REF.UBBRG42BZBK, 42 mm-es rozsdamentes acél tok, automata Seiko NH35 működés, hosszú 20 mm-es Tropic gumi szíj, új, felbontatlan dobozával, eredeti papírokkal és nemzetközi garanciával, vízálló 200 méig.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Official Authorized Dealer
Javasoljuk a "UBLAST - BRIGATE" modell - Limited Edition
Rozsdamentes acél tok 316L – zafírtükrökkel – japán automata Seiko NH35 – Tropic FKM szíj
FUNKCIÓK: idő - perc - másodperc - dátum
TOK: 316L rozsdamentes acél – bronz IP felületkezelés
ÁTMÉRŐ: Ø 42 mm
TOK MAGASSÁG: 12,6 mm
DIZÁJN: durva felületkezelt
KORONA: csavaros – 316L rozsdamentes acél – bronz IP felületkezelés
ÜVEG: zafír
FEDŐ: csavaros – 316L rozsdamentes acél
VÍZÁLLÓSÁG: 20 ATM – 200 méter
MOZGATÓ: Seiko NH35
SZAWÉR: tompított – luminiszcens római számok – világító mutatók
CSUKÓZÁR: 18 mm – csavaros zár – 316L rozsdamentes acél – bronz IP felületkezelés
CSATLAKOZÓ: 20 mm – tropic gumi FKM
SÚLY: 105 g
ÁLLAPOT
Új – soha nem használt – 2 év nemzetközi garancia
TARTALOM
INFÓ
FONTOS MEGJEGYZÉS: ELŐKÉSZÜLET
DATUM OSZLOPRA SZÓLÓ SZABÁLY
LOGISZTIKA/ RAKTÁR
Minden rendelés Olaszországban található raktárunkból indul.
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTOTT - NACIONALIS ÉS EURÓPA
Nincs további adó az Európai Unión belül
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTOTT - KÍVÜLI-EURÓPA – VILÁG
VISSZAJELZÉS
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
Official Authorized Dealer
ÁTMÉRŐ: Ø 42 mm
TOK MAGASSÁG: 12,6 mm
DIZÁJN: durva felületkezelt
ÜVEG: zafír
VÍZÁLLÓSÁG: 20 ATM – 200 méter
MOZGATÓ: Seiko NH35
SÚLY: 105 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFÓ
FONTOS MEGJEGYZÉS: ELŐKÉSZÜLET
DATUM OSZLOPRA SZÓLÓ SZABÁLY
LOGISZTIKA/ RAKTÁR
VISSZAJELZÉS
Modell
Brigate
Óraszíj anyaga
Gumi
Referenciaszám
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
42 mm
Eladott tárgyak
100%