Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Férfi - 2026
napok
22
óra
56
perc
20
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
UBLAST Brigate, referencia REF.UBBRG42BZBK - Limited Edition, 42 mm acél tok, automata Seiko NH35, Tropic gumi szíj, új, eredeti dobozzal, dokumentumokkal és kétéves nemzetközi garanciával, 200 m vízállóság.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Official Authorized Dealer
UBLAST egy olasz védjegy bejegyzett neve.
A {@model} „UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition modelljét kínáljuk
Készülék: 316L rozsdamentes acél tok – zafírtükrös – japán Seiko NH35 automata – tropic FKM szalag
FUNKCIÓK: óra – perc – másodperc – dátum
TOK: 316L rozsdamentes acél tok – bronz IP bevonat
ÁTÁTMÉRŐ: Ø 42 mm
TOK MAGASSÁGA: 12,6 mm
A FEJLESZTÉS: durva felület
KERÉK: csavaros koronás – 316L rozsdamentes acél – bronz IP bevonat
ÜVEG: zafír
HÁTTELEPÍTÉS: csavaros – 316L rozsdamentes acél
VÍZÁLLÓSÁG: 20 ATM – 200 méter
MOZGÓMEZŐ: Seiko NH35
PIROS: matt – lumineszcens római számok – lumineszcens mutatók
ZÁRÁS: 18 mm – ardiglione – 316L rozsdamentes acél – bronz IP bevonat
SZALAG: 20 mm – tropic gumi FKM
SÚLY: 105 g
ÁLLAPOT
Új, viselés nélküli – 2 év nemzetközi garancia érvényes
TARTALOM
INFÓ
FONTOS MEGJEGYZÉS PRIMER HASZNÁLAT
IGAZOLÁS A DÁTUMOT SZÖVEGÜLETRE
LOGISZTIKA/GAZDASÁG
Minden megrendelés az olaszországi raktárunkból indul
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTOTT - NATIONÁLIS ÉS EURÓPA
Nincs extra adó az Európai Unión belül
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTOTT - EXTRAEUROPA - FÖLD
VISSZAJELZÉS
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
Official Authorized Dealer
ÁTÁTMÉRŐ: Ø 42 mm
TOK MAGASSÁGA: 12,6 mm
A FEJLESZTÉS: durva felület
ÜVEG: zafír
VÍZÁLLÓSÁG: 20 ATM – 200 méter
MOZGÓMEZŐ: Seiko NH35
SÚLY: 105 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFÓ
LOGISZTIKA/GAZDASÁG
VISSZAJELZÉS
Modell
Brigate
Óraszíj anyaga
Gumi
Referenciaszám
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
42 mm
Eladott tárgyak
100%