Ublast - Oracle Bronze Ltd. Edition - REF.UBORA40FLBU - Férfi - 2026
Több mint hat év szakmai tapasztalat órák terén és kiterjedt hálózat.
Catawiki Vevővédelem
Trustpilot 4.4 | 133188 vélemény
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
UBLAST Oracle Bronze Limited Edition, Ref. REF.UBORA40FLBU, 40 mm bronz korpus, automata Seiko NH35, bőrszíj, hossza >200 mm, új eredeti dobozzal, iratokkal és nemzetközi 2 éves garanciával, 300 m vízállóság.
Leírás az eladótól
Hivatalos engedélyezett kereskedő
AZ UBLAST egy regisztrált olasz márka.
Javasoljuk az „UBLAST - ORACLE BRONZE– Limited Edition” modellt
Keret bronz – zafírüveg – japán automata Seiko NH35 – valódi bőr szíj, olaszországban készült
Funkció: óra – perc – másodperc
Keret: 40x13,6 mm – bronz
Cifer: domború jelzésekkel és sötétített mutatókkal
Lünetta: bronz, 120 egyirányú löket
Mozgás: megbízható japán automata Seiko nh35 – vagyonegy 41 órás járástartalékkal – 24 rubinnal
Üveg: domború zafír
korona: bronz
Háttámla: rozsdamentes acél 316L
Szíj: valódi bőr, olasz gyártmány – (körülbelül 250 mm a tokkal együtt)
Zárás: bronz – csattal / tűs rögzítés
Vízállóság: 30 ATM - 300 méter - 990 lábra
Férfi
Súly: körülbelül 90 g
ÁLLAPOT
Ujja nem hordva – 2 év nemzetközi garancia érvényes
TARTALOM
INFO
FONTOS MEGJEGYZÉS ELŐSZÓ HASZNÁLAT
DÁTUMKIJELZŐS ÓRÁK SZABÁLYZATA
LOGISZTIKA/GAZDASÁG
Minden megrendelés az olaszországi raktárunkból indul.
SZERKEZETI SZÁLLÍTÁSOK NEMZETI ÉS EURÓPA
Nincs külön díjazonosítás az Európai Unión belül.
KÜLÖNLEGES SZÁLLÍTÁSOK – A VILÁG
VISSZAJELZÉS
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító általHivatalos engedélyezett kereskedő
Keret: 40x13,6 mm – bronz
Üveg: domború zafír
korona: bronz