P. Virgilii Maronis - Æneidos - 1676

08
napok
18
óra
10
perc
09
másodperc
Kezdőlicit
€ 1
Nincs minimálár
Volker Riepenhausen
Szakértő
Volker Riepenhausen által kiválasztva

Utazási irodalom és 1600 előtti ritka nyomatok szakértője, 28 év tapasztalattal.

Becslés  € 150 - € 200
Nincs licit

Catawiki Vevővédelem

A befizetést biztonságban megőrizzük, amíg a termék kézbesítése meg nem történik. Részletek megtekintése

Trustpilot 4.4 | 135253 vélemény

A Trustpilot-on kiváló értékelésű.

Æneidos P. Virgilii Maronis toll latin szöveg, 1676-os kiadás újranyomás, teljes bőrkötés barna, 387 oldal, méretek 17 × 10 cm, jó állapot.

AI-támogatott összefoglaló

Leírás az eladótól

Ritka kiadása ennek a kimagasló irodalmi műnek, amely Elbeszéli Énéusz kalandjait Troja bukása után, és bemutatja Róma mitikus eredetét –

A történet a Troja elpusztításával kezdődik, a görögök ravaszságának következményeként, és követi a trójai hőst, Énész-t, Vénusz fiát, aki a sors kényszerére hivatkozva elhagyja hazáját lángokban, hogy a túlélőket egy új ígéret földjére vezesse, ahol egy napon megszületik a római hatalom –

Irányítás nélkül az istenek által, de folyamatos megpróbáltatásokkal: viharokkal, háborúkkal és emberi szenvedélyekkel Énész végigvonul a Földközi-tengeren társainál, számtalan veszélyt leküzdve. Vergilius különösen leírja Juno, a Trójaiak ellenségének ellenállását, aki mindig megkísérli megakadályozni a hős sorsának beteljesülését –

P. Virgilii Maronis - Æneidos - 1676 -
387 oldal.

Jó állapotban a kötés, az alkotás eredeti, teljes barna bőrkötésben, használatból adódó fáradtságnyomok, néhány kisebb hiba a lapokon és a hátsó részen, repedt oldalvégek, hiányzó kiemelések, lekopott sarokélek, vörös szélkötés, aranyozott cím a maroquain bőrkialakításon, hideg díszítésű, keretezett elválasztó vázlat a lapokat körülvevő filékkel –

Belső állapot: jó, barnás foltok, címlapgyűjtővel díszített, a védőoldal márványozott állapotban, jó példány –

Szállítás kiszállítása néhány napon belül biztosított –

Ritka kiadása ennek a kimagasló irodalmi műnek, amely Elbeszéli Énéusz kalandjait Troja bukása után, és bemutatja Róma mitikus eredetét –

A történet a Troja elpusztításával kezdődik, a görögök ravaszságának következményeként, és követi a trójai hőst, Énész-t, Vénusz fiát, aki a sors kényszerére hivatkozva elhagyja hazáját lángokban, hogy a túlélőket egy új ígéret földjére vezesse, ahol egy napon megszületik a római hatalom –

Irányítás nélkül az istenek által, de folyamatos megpróbáltatásokkal: viharokkal, háborúkkal és emberi szenvedélyekkel Énész végigvonul a Földközi-tengeren társainál, számtalan veszélyt leküzdve. Vergilius különösen leírja Juno, a Trójaiak ellenségének ellenállását, aki mindig megkísérli megakadályozni a hős sorsának beteljesülését –

P. Virgilii Maronis - Æneidos - 1676 -
387 oldal.

Jó állapotban a kötés, az alkotás eredeti, teljes barna bőrkötésben, használatból adódó fáradtságnyomok, néhány kisebb hiba a lapokon és a hátsó részen, repedt oldalvégek, hiányzó kiemelések, lekopott sarokélek, vörös szélkötés, aranyozott cím a maroquain bőrkialakításon, hideg díszítésű, keretezett elválasztó vázlat a lapokat körülvevő filékkel –

Belső állapot: jó, barnás foltok, címlapgyűjtővel díszített, a védőoldal márványozott állapotban, jó példány –

Szállítás kiszállítása néhány napon belül biztosított –

Részletek

Könyvek száma
1
Téma
Filozófia, History, Irodalom
Könyvcím
Æneidos
Szerző/ Illusztrátor
P. Virgilii Maronis
Állapot
Publication year oldest item
1676
Height
17 cm
Példány
Utánnyomás
Width
10 cm
Nyelv
Latin
Original language
Igen
Kiadó
SN
Kötés
Bőr
Oldalak száma
387
Eladó
FranciaországEllenőrzött
16121
Eladott tárgyak
100%
protop

Hasonló tárgyak

Önnek ajánlott:

Könyvek