Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition - Férfi - 2026
napok
11
óra
07
perc
25
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
UBLAST Brigate Limited Edition karóra, hivatkozás REF.UBBRG42BK, 42 mm rozsdamentes acél tok, automata Seiko NH35 szerkezet, hosszú Tropic gumiszíj (>200 mm), új eredeti dobozzal, dokumentumokkal és nemzetközi 2 éves garanciával, vízálló 200 m-ig.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Hivatalos Engedélyezett Forgalmazó
UBLAST egy olasz bejegyzett márka.
A "UBLAST - BRIGATE" modell - Limited Edition
Tok-stílus: 316L rozsdamentes acél tok – zafír üveg – japán automata Seiko NH35 – tropic FKM szíj
FUNKCIÓK: óra, perc, másodperc, dátum
TOK: 316L rozsdamentes acél
ÁTÁSMÉRET: Ø 42 mm
TOK MAGASSÁGA: 12,6 mm
FINÍROZÁS: durvítás minta (szárazszállal)
korona: csavaros – 316L rozsdamentes acél
ÜVEG: zafír
FOLDSZ: csavaros – 316L rozsdamentes acél
VÍZÁLLÓSÁG: 20 ATM – 200 méter
GUARDMOVEMENT: Seiko NH35
PODZSAZ: matt – fényes római számok – világító mutatók
CSUKÁS: 18 mm – jelölő – 316L rozsdamentes acél
SZÍJ: 20 mm – tropic gumi FKM
SÚLY: 105 g
ÁLLAPOT
Új, viselésmentes – 2 év nemzetközi garancia érvényes
TARTALOM
INFO
FONTOS MEGJEGYZÉS ELŐSZŐ UTILIZÁCIÓ
DATUMOSÓ ÓRÁK IFEN
LOGISZTIKA/RENDELÉS
Minden rendelés az ITALY-ben található raktárunkból indul.
SZÁLLÍTÁS, biztosított - NEMZETI ÉS EURÓPA
Nincs további vám vagy díj az Európai Unió területén belül
SZÁLLÍTÁS, biztosított – EXTRA EUROPÉ – Föld gy
VISSZAJELZÉS
Jó licitálást
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
TOK: 316L rozsdamentes acél
ÁTÁSMÉRET: Ø 42 mm
TOK MAGASSÁGA: 12,6 mm
ÜVEG: zafír
VÍZÁLLÓSÁG: 20 ATM – 200 méter
GUARDMOVEMENT: Seiko NH35
SZÍJ: 20 mm – tropic gumi FKM
SÚLY: 105 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFO
DATUMOSÓ ÓRÁK IFEN
LOGISZTIKA/RENDELÉS
VISSZAJELZÉS
Jó licitálást
Modell
Brigate
Óraszíj anyaga
Gumi
Referenciaszám
REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
42 mm
Eladott tárgyak
100%