Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition - Férfi - 2026
napok
17
óra
19
perc
13
másodperc
Jelenlegi licit
1 másik személy figyeli ezt
IT
Catawiki Vevővédelem
Trustpilot 4.4 | 133188 vélemény
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
UBLAST Brigate Limited Edition, hivatkozás REF.UBBRG42BK, 42 mm-es rozsdamentes acél tokkal, automata szerkezet, gumírozott szíj, új, soha nem viselt, 200 m vízálló, eredeti dobozzal, dokumentumokkal és garanciával.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Hivatalos Engedélyezett Kereskedő
UBLAST egy olasz tulajdonú bejegyzett márka.
A "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition modelljét kínáljuk
Rozsdamentes acél 316L tok – zafírvédő – japán Seiko NH35 automata – tropic FKM óraszíj
FUNKCIÓK: óra – perc – másodperc – dátum
TOK: 316L rozsdamentes acél
ÁTDOZAT: Ø 42 mm
TOK MAGASSÁG: 12,6 mm
LŐRÉD: 316L rozsdamentes acél – 120 lábon forogó, egyirányú – alumínium betét – lumineszkáló számok
HOMOKFÉNYEZÉS: durva
KERÉk: csavarozható – 316L rozsdamentes acél
VETŐSZE: zafír
FEDŐ: csavarozható – 316L rozsdamentes acél
VÍZÁLLÓSÁG: 20 ATM – 200 méter
MOZGÓ: Seiko NH35
SZÁMZAT: matt – lumineszkáló római számok – fényes mutatók
CSUKLÓZÁR: 18 mm – csattal – 316L rozsdamentes acél
CSATOLÓ: 20 mm – tropic gumi FKM
SÚLY: 105 g
ÁLLAPOT
Új, viselés után mentes – 2 éves nemzetközi garancia érvényes
TARTALOM
INFÓ
FONTOS MEGJEGYZÉS ELŐSZÖR HASZNÁLAT
DIÓMÁSZÁNYA A DÁTUMMAL
LOGISZTIKA/GAZDASÁG
Minden rendelés olaszországi raktárunkból indul.
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTOTT – SZÉD OLASZORSZÁGON BELÜLI ÉS EURÓPÁBAN
Nincs további adó az Európai Unión belül
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTOTT – KÜLFÖLD – VILÁG
VISSZAJELZÉSI RITORIK
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
TOK: 316L rozsdamentes acél
ÁTDOZAT: Ø 42 mm
TOK MAGASSÁG: 12,6 mm
HOMOKFÉNYEZÉS: durva
VETŐSZE: zafír
VÍZÁLLÓSÁG: 20 ATM – 200 méter
MOZGÓ: Seiko NH35
SÚLY: 105 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFÓ
DIÓMÁSZÁNYA A DÁTUMMAL
LOGISZTIKA/GAZDASÁG
VISSZAJELZÉSI RITORIK
Modell
Brigate
Óraszíj anyaga
Gumi
Referenciaszám
REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
42 mm
Eladott tárgyak
100%