Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42BK - Ltd. Edition - Férfi - 2026
napok
19
óra
54
perc
50
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, férfi rozsdamentes acél óraból 42 mm, automata mozgatás, holdfázis, korlátozott kiadású REF.UBORPL42BK, új, eredeti dobozzal, dokumentumokkal és kettő év nemzetközi garanciával.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Hivatalos Engedélyezett Kereskedő
UBLAST egy olasz bejegyzett márka.
Proponáljuk az "UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition" modellt
Funkció: óra - perc - másodperc – holdfázis
Tok: 42x12mm rozsdamentes acél 316L
Délután: csillagos boreális hatás – 3D Föld bolygó - arab számok - holdkorong gyöngyház forgása 360°
Lünetta: rozsdamentes acél 316L
Üveg: zafír
korona: rozsdamentes acél 316L
Hátsó: rozsdamentes acél 316L
Szíj: valódi bőr – (kb. 250 mm a tokkal együtt)
Zárás: rozsdamentes acél 316L – deployant
Vízállóság: 5ATM - 50 méter
Nem: férfi
Súly: kb. 95 g
FELTÉTELEK
Új, viselés nélküli – 2 év nemzetközi garancia
TARTALOM
INFO
NAGYON FONTOS ELŐKÉSZÍTÉS ELŐSZŐR
MINDEN óra DÁTUMOS
LOGISZTIKA/LOGISZTIKA
Minden rendelés Olaszországban található raktárunkból indul.
SZÁLLÍTÁS HAZAI ÉS EURÓPÁBAN
Nincs további adó az Európai Unió területén belül
SZÁLLÍTÁS A NEM EURÓPÁBAN – VILÁG
VISSZABESZÉLÉS
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
Üveg: zafír
korona: rozsdamentes acél 316L
Hátsó: rozsdamentes acél 316L
Vízállóság: 5ATM - 50 méter
Nem: férfi
Súly: kb. 95 g
FELTÉTELEK
TARTALOM
INFO
MINDEN óra DÁTUMOS
LOGISZTIKA/LOGISZTIKA
SZÁLLÍTÁS HAZAI ÉS EURÓPÁBAN
VISSZABESZÉLÉS
Modell
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Óraszíj anyaga
Bőr
Referenciaszám
REF.UBORPL42BK - Ltd. Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
42 mm
Eladott tárgyak
100%