Paul Picot - American Bridge dual time - Férfi - 1990-1999

04
napok
11
óra
43
perc
47
másodperc
Kezdőlicit
€ 1
A licit nem érte el a minimálárat
Mark Zalewski
Szakértő
Becslés  € 550 - € 650
Nincs licit

Catawiki Vevővédelem

A befizetést biztonságban megőrizzük, amíg a termék kézbesítése meg nem történik. Részletek megtekintése

Trustpilot 4.4 | 141384 vélemény

A Trustpilot-on kiváló értékelésű.

Leírás az eladótól

Fenséges időmérő a híres svájci Paul Picot márkától, az American Bridge Dual Time modell. Az óra a finom, oldalról görbített téglalap alakú acéltokjával és a két, egymástól független alsó számlapjával tűnik ki, amelyek tökéletesek egy másodlagos időzóna (GMT / Dual Time) nyomon követésére:
​​Első alsó számlap (bal oldal): Zártsoros számlap elegáns római számokkal és gladio mutatókkal.
​​Második alsó számlap (jobb oldal): Zártsoros számlap arab számokkal és egyező mintázatú mutatókkal.
​​Az órát két független kvarcmozgás mozgatja, amelyeket a tok felső oldalán és jobb oldalán elhelyezett két korona kezel.
​​Technikai adatok:
​​Márka: Paul Picot
​​Modell: American Bridge Dual Time
​​Ref. szám (Ref.): 4079-501
​​Típus: Férfi / Uniszex
​​Időszak / Év: Az 1990-es évek / az 2000-es évek eleje
​​Mozgás: Quarzi (két független mozgás)
​​Tok anyaga: Rozsdamentes acél
​​Tok forma: Téglalap alakú
​​Nézet: Fekete számlap fehér nyomtatott részletekkel ( római számok az egyik oldalon, arab számok a másik oldalon)
​​Üveg: Üveg ásványi / görbületes zafír
​​Reszlet: Fekete bőr szíj krokodil minta és eredeti/Paul Picot által aláírt tűzécs középpánttal
​​Tok mérete: Elegáns téglalap alakú tok (kb. 22x40 mm koronával együtt megadva)
​​Órazás állapota:
​​Tok: Általános jó állapot, enyhe és normál használati/sérülési jelek az óra korának megfelelően (lásd fotó).
​​Számlap és mutatók: Kiváló állapotban, hibátlanok.
​​Szíj: Eredeti Paul Picot bőrszíj a belső használatból adódó kopás jeleivel, de még teljes mértékben használható és erős.
​​Működés: Kiválóan működik. A két mozgás pontos időt tart.
​​Készlet (Teljes készlet):
​​Doboz: Paul Picot eredeti zöld bőr-kivitelben belső párnával.
​​Dobozrész (ellen-doboz): Paul Picot eredeti zöld doboza.
​​Garancia / Dokumentumok: Eredeti Paul Picot nemzetközi garanciafüzet.

Fenséges időmérő a híres svájci Paul Picot márkától, az American Bridge Dual Time modell. Az óra a finom, oldalról görbített téglalap alakú acéltokjával és a két, egymástól független alsó számlapjával tűnik ki, amelyek tökéletesek egy másodlagos időzóna (GMT / Dual Time) nyomon követésére:
​​Első alsó számlap (bal oldal): Zártsoros számlap elegáns római számokkal és gladio mutatókkal.
​​Második alsó számlap (jobb oldal): Zártsoros számlap arab számokkal és egyező mintázatú mutatókkal.
​​Az órát két független kvarcmozgás mozgatja, amelyeket a tok felső oldalán és jobb oldalán elhelyezett két korona kezel.
​​Technikai adatok:
​​Márka: Paul Picot
​​Modell: American Bridge Dual Time
​​Ref. szám (Ref.): 4079-501
​​Típus: Férfi / Uniszex
​​Időszak / Év: Az 1990-es évek / az 2000-es évek eleje
​​Mozgás: Quarzi (két független mozgás)
​​Tok anyaga: Rozsdamentes acél
​​Tok forma: Téglalap alakú
​​Nézet: Fekete számlap fehér nyomtatott részletekkel ( római számok az egyik oldalon, arab számok a másik oldalon)
​​Üveg: Üveg ásványi / görbületes zafír
​​Reszlet: Fekete bőr szíj krokodil minta és eredeti/Paul Picot által aláírt tűzécs középpánttal
​​Tok mérete: Elegáns téglalap alakú tok (kb. 22x40 mm koronával együtt megadva)
​​Órazás állapota:
​​Tok: Általános jó állapot, enyhe és normál használati/sérülési jelek az óra korának megfelelően (lásd fotó).
​​Számlap és mutatók: Kiváló állapotban, hibátlanok.
​​Szíj: Eredeti Paul Picot bőrszíj a belső használatból adódó kopás jeleivel, de még teljes mértékben használható és erős.
​​Működés: Kiválóan működik. A két mozgás pontos időt tart.
​​Készlet (Teljes készlet):
​​Doboz: Paul Picot eredeti zöld bőr-kivitelben belső párnával.
​​Dobozrész (ellen-doboz): Paul Picot eredeti zöld doboza.
​​Garancia / Dokumentumok: Eredeti Paul Picot nemzetközi garanciafüzet.

Részletek

Márka
Paul Picot
Nem
Férfi
Modell
American Bridge dual time
Óraszíj anyaga
Bőr
Szállítva és biztosítva
Nem
Óraszíj hossza
Normál (180–200 mm)
Korszak
1990-1999
Újrafestett számlap
Nem
Működés
Kvarc
Számlap színe
Fekete
Számlap anyaga
Rozsdamentes acél
Eredeti doboz mellékelve
Igen
Eredeti papírok mellékelve
Igen
A tok átmérője
33 mm
Eredeti garanciát tartalmaz
Igen
Állapot
Jó - látható kopásnyomok
OlaszországEllenőrzött
1
Eladott tárgy
Magán

Hasonló tárgyak

Önnek ajánlott:

Karórák