Ublast - Square - Multifunction - REF.UBSQMF44BK - Ltd. Edition - Άνδρες - 2026
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
|---|---|---|
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133188 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
UBLAST Square Multifunction ρολόι βραχιολιού αρθρώματα με κίνηση κρύσταλλα, REF.UBSQMF44BK, Περιορισμένη Έκδοση, κάσα ατσάλι 44 mm, δερμάτινο λουράκι άνω των 200 mm, νέο με αυθεντικό κουτί, έγγραφα και διεθνή εγγύηση δύο ετών.
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος Εξουσιοδοτημένος Διανομέας
Το UBLAST είναι μια καταχωρημένη ιταλική μάρκα.
Προτείνουμε το μοντέλο "UBLAST – SQUARE - Multifunzione" Limited Edition
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ: πολύ λειτουργικό
ΚΑΤΑΚΕΡΑ: ανοξείδωτο ατσάλι 316L
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 44 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΤΑΚΕΡΑ: 9,2 mm
ΦΙΝΙΡΙΝΓΚ: γυαλιστερό
ΚΑΘΑΡΟΣ: ζαφείρι επίπεδο
ΑΝΤΟΧΗ ΣΤΟ ΝΕΡΟ: 5 ATM - 50 μέτρα
ΚΙΝΗΣΗ: κρύσταλο quartz Seiko VH83 - πολύ-λειτουργικό
ΔΕΚΤΕΣ: ανάγλυφη επιφάνεια - εφαρμοσμένοι δείκτες φωτεινοί - λαμπερά δευτερόλεπτα φωτεινά
ΚΛΕΙΔΙ: 22 mm - ανθρωπομάτινο ανοξείδωτο ατσάλι 316L
ΜΑΝΣΕΤΑ: πραγματικό δέρμα made in Italy - χειροποίητο
ΒΑΡΟΣ: 92 γρ.
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
Νέο, ποτέ φορεμένο – συμπεριλαμβάνεται διεθνής εγγύηση 2 ετών
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΣΤΟΙΧΕΙΑ
ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
ΚΑΝΟΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ/ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται από τις αποθήκες μας που βρίσκονται στην ΙΤΑΛΙΑ
ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ Ευρώπη
Δεν απαιτείται πρόσθετος φόρος εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης
ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ - ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΤΟΜΕΥΣΗ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google ΜετάφρασηΕπίσημος Εξουσιοδοτημένος Διανομέας
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ: πολύ λειτουργικό
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 44 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΤΑΚΕΡΑ: 9,2 mm
ΦΙΝΙΡΙΝΓΚ: γυαλιστερό
ΚΑΘΑΡΟΣ: ζαφείρι επίπεδο