Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Άνδρες - 2026
ημέρες
18
ώρες
46
λεπτά
32
δευτερόλεπτα
Εναρκτήρια προσφορά
Τιμή επιφύλαξης δεν επιτεύχθηκε
Alfonso Minondo
Ειδικός
Επιλεγμένο από Alfonso Minondo
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
Δεν υποβλήθηκαν προσφορές
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133284 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition, αναφορά REF.UBBRG42BZBK, κάσα από ατσάλι 42 mm, αυτόματο μηχανισμό Seiko NH35, μακρύ λουράκι Tropic από καουτσούκ 20 mm, νέο με αυθεντικό κουτί, έγγραφα και διεθνή εγγύηση, ανθεκτικό στο νερό έως 200 μέτρα.
Περίληψη με τη βοήθεια τεχνητής νοημοσύνης
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος Εξουσιοδοτημένος Μεταπωλητής
UBLAST είναι ένα ιταλικό εμπορικό σήμα εγγεγραμμένο.
Προτείνουμε το μοντέλο " UBLAST - BRIGATE " - Limited Edition
Καστανιά ανοξείδωτη 316L - ζαφειρένιο γυαλί – ιαπωνικό αυτόματο Seiko NH35 - μπρασελέ Tropic FKM
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ: ώρα - λεπτά - δευτερόλεπτα - ημερομηνία
ΚΑΣΑ: ανοξείδωτη 316L - επίστρωση IP μπρονζέ
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 42 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 12,6 mm
ΦΙΝΙΡΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΦΑΝΙΣΗ: αμμοβολή
ΓΥΑΛΙ: ζαφείρι
ΚΟΙΛΟΔΟΧΕΙΟ: βιδωτό - ανοξείδωτη 316L
ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΑΥΤΙΚΟ: 20 ATM - 200 μέτρα
ΚΙΝΗΣΗ: Seiko NH35
ΔΕΙΚΤΕΣ: αδιαφανές - φωτιζόμενοι ρωμαϊκοί αριθμοί - φωτιζόμενοι δείκτες
ΚΛΕΙΔΩΜΑ: 18 mm - ακροφύσιο - ανοξείδωτη 316L - επίστρωση IP μπρονζέ
ΖΩΗΡΟ: 20 mm - tropic σε καουτσούκ FKM
ΒΑΡΟΣ: 105 g
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
Νέο, ποτέ φορεμένο – συμπεριλαμβάνεται διεθνής εγγύηση 2 ετών
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
INFO
ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
ΚΑΝΟΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΪΑ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
LOGISTIKI/APOTHIKI
Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται από την αποθήκη μας στην ΙΤΑΛΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ - ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ
Ακαμία πρόσθετη χρέωση εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ - ΕΞΩ ΠΕΡΙΟΧΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΟΓΙΑ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 42 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 12,6 mm
ΓΥΑΛΙ: ζαφείρι
ΚΙΝΗΣΗ: Seiko NH35
ΒΑΡΟΣ: 105 g
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
INFO
ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
LOGISTIKI/APOTHIKI
ΑΝΑΤΟΛΟΓΙΑ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Λεπτομέρειες
Μάρκα
Φύλο
Άνδρες
Μοντέλο
Brigate
Λουράκι ρολογιού - υλικό
Καουτσούκ
Αριθμός Αναφοράς
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Λουράκι ρολογιού - μήκος
Μακρύ (πάνω από 200 mm)
Ασφαλισμένη αποστολή
Ναι
Βαμμένο καντράν
Όχι
Περίοδος
2020+
Κίνηση
Αυτόματη
Υλικό θήκης
Stainless steel
Περιλαμβάνεται το αρχικό κουτί
Ναι
Περιλαμβάνονται τα αρχικά έγγραφα
Διάμετρος θήκης
42 mm
Περιλαμβάνεται η αρχική εγγύηση
Κατάσταση
Αφόρετο - χωρίς σημάδια φθοράς
Έτος
2026
Πωλήθηκε από τον/-ην
ΙταλίαΕπαληθεύτηκε
Πουλημένα αντικείμενα
100%