Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Άνδρες - 2026
ημέρες
20
ώρες
55
λεπτά
23
δευτερόλεπτα
Εναρκτήρια προσφορά
Τιμή επιφύλαξης δεν επιτεύχθηκε
Alfonso Minondo
Ειδικός
Επιλεγμένο από Alfonso Minondo
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
Δεν υποβλήθηκαν προσφορές
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133284 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
UBLAST Brigate, αναφορά REF.UBBRG42BZBK - περιορισμένη έκδοση, κάσα ατσάλι 42 mm, μηχανισμός αυτόματος Seiko NH35, λουρί Tropic από γόμα, καινούριο με αυθεντικό κουτί, έγγραφα και διεθνή 2ετή εγγύηση, αντοχή στο νερό 200 m.
Περίληψη με τη βοήθεια τεχνητής νοημοσύνης
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος Εξουσιοδοτημένος Διανομέας
UBLAST είναι ένα ιταλικό εμπορικό σήμα καταχωρημένο.
Προτείνουμε το μοντέλο "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Κασά 316L ανοξείδωτο ατσάλι – ζαφείρι – ιαπωνικό αυτόματο Seiko NH35 – λουρί Tropic FKM
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ: ώρα - λεπτά - δευτερόλεπτα - ημερομηνία
ΚΑΣΑ: ανοξείδωτο ατσάλι 316L - επεξεργασία IP μπρούντζος
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 42 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 12,6 mm
ΦΙΝΙΡΙΣ(土): σκουρόχρωμο
ΟΓΚΑΛΟΣ: ζαφείρι
ΟΙΚΟΦΟΡΟΣ: βιδωτή - ανοξείδωτο ατσάλι 316L
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΝΑΤΑ: 20 ATM - 200 μέτρα
ΚΙΝΗΣΗ: Seiko NH35
ΔΕΙΚΤΗΣ: ματ - λαμπεροί ρωμαίοι αριθμοί - φωτεινές δευτερόλεπτα
ΚΛΕΙΔΙ: 18 mm - σπάγκος - ανοξείδωτο ατσάλι 316L - επεξεργασία IP μπρούντζος
ΛΟΥΡΙ: 20 mm - Tropic από καουτσούκ FKM
ΒΑΡΟΣ: 105 g
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
Καινούργιο, ποτέ δεν έχει φορεθεί – 2 έτη διεθνής εγγύηση συμπεριλαμβάνονται
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΕΙΩΣΗ – ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
ΚΑΝΟΝΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ/ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ
Όλοι οι παραγγελίες αποστέλλονται από την αποθήκη μας στην ΙΤΑΛΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΗ-ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ - ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ
Δεν υπάρχουν πρόσθετες χρεώσεις εντός ΕΕ
ΑΠΟΣΤΟΛΗ-ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ - ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ – ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΤΟΜΕΥΣΗ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 42 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 12,6 mm
ΦΙΝΙΡΙΣ(土): σκουρόχρωμο
ΟΓΚΑΛΟΣ: ζαφείρι
ΚΙΝΗΣΗ: Seiko NH35
ΒΑΡΟΣ: 105 g
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΕΙΩΣΗ – ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ/ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ
ΑΝΑΤΟΜΕΥΣΗ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Λεπτομέρειες
Μάρκα
Φύλο
Άνδρες
Μοντέλο
Brigate
Λουράκι ρολογιού - υλικό
Καουτσούκ
Αριθμός Αναφοράς
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Λουράκι ρολογιού - μήκος
Μακρύ (πάνω από 200 mm)
Ασφαλισμένη αποστολή
Ναι
Βαμμένο καντράν
Όχι
Περίοδος
2020+
Κίνηση
Αυτόματη
Υλικό θήκης
Stainless steel
Περιλαμβάνεται το αρχικό κουτί
Ναι
Περιλαμβάνονται τα αρχικά έγγραφα
Διάμετρος θήκης
42 mm
Περιλαμβάνεται η αρχική εγγύηση
Κατάσταση
Αφόρετο - χωρίς σημάδια φθοράς
Έτος
2026
Πωλήθηκε από τον/-ην
ΙταλίαΕπαληθεύτηκε
Πουλημένα αντικείμενα
100%