Ublast - Chronobeat - Pulsometer - REF.UBCHB43VT - Ltd. Edition - Άνδρες - 2026
ημέρες
17
ώρες
36
λεπτά
13
δευτερόλεπτα
Εναρκτήρια προσφορά
Τιμή επιφύλαξης δεν επιτεύχθηκε
Alfonso Minondo
Ειδικός
Επιλεγμένο από Alfonso Minondo
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
Δεν υποβλήθηκαν προσφορές
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133090 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
UBLAST Chronobeat - Pulsometer, αναφορά REF.UBCHB43VT Ltd. Edition, κίνηση quartz, κάσα από ανοξείδωτο ατσάλι 43 mm Ø, λουράκι από καουτσούκ, μήκος λουριού άνω των 200 mm, καινούριο και ποτέ φορεμένο, με αυθεντικό κουτί, έγγραφα και διεθνή εγγύηση.
Περίληψη με τη βοήθεια τεχνητής νοημοσύνης
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος Εγκεκριμένος Διανομέας
Το UBLAST είναι καταγεγραμμένο ιταλικό εμπορικό σήμα.
Προσφέρουμε το μοντέλο "UBLAST - CHRONOBEAT" Limited Edition
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ: ημερολόγιο - χρονογράφος - κλίμακα σφυγμομέτρησης
ΚΑΣΑ: ανοξείδωτο ατσάλι 316L
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 42,5 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 13 mm
ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ: σατινέ/ με απαλή γυαλάδα
ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΣ: ορυκτό επίπεδο
ΑΝΘΕΚΤΙΚΟ ΣΤΟ ΝΕΡΟ: 10 ATM - 100 μέτρα
ΚΙΝΗΣΗ: κρύσταλλο Miyota χρονογράφος 0S20
ΚΛΕΙΔΩΜΑ: 20 mm - μακριά βέλος ανοξείδωτο 316L
ΛΟΥΡΑΚΙ: 22 mm - καουτσούκ
ΒΑΡΟΣ: 87 γρ.
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
Νέο, ποτέ φορεμένο – συμπεριλαμβάνεται διεθνής εγγύηση 2 ετών
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
ΚΑΝΟΝΑΣ ΓΙΑ ΌΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ
LOGISTIKI/MAZAIKINO
Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται από την αποθήκη μας που βρίσκεται στην ΙΤΑΛΙΑ
ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ
Δεν υπάρχουν επιπλέον τέλη εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης
ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ - ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΤΟΙΚΤΙΚΑ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 42,5 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 13 mm
ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΣ: ορυκτό επίπεδο
ΛΟΥΡΑΚΙ: 22 mm - καουτσούκ
ΒΑΡΟΣ: 87 γρ.
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
LOGISTIKI/MAZAIKINO
ΑΝΑΤΟΙΚΤΙΚΑ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Λεπτομέρειες
Μάρκα
Φύλο
Άνδρες
Μοντέλο
Chronobeat - Pulsometer
Λουράκι ρολογιού - υλικό
Καουτσούκ
Αριθμός Αναφοράς
REF.UBCHB43VT - Ltd. Edition
Λουράκι ρολογιού - μήκος
Μακρύ (πάνω από 200 mm)
Ασφαλισμένη αποστολή
Ναι
Βαμμένο καντράν
Όχι
Περίοδος
2020+
Κίνηση
Χαλαζία (Quartz)
Υλικό θήκης
Stainless steel
Περιλαμβάνεται το αρχικό κουτί
Ναι
Περιλαμβάνονται τα αρχικά έγγραφα
Διάμετρος θήκης
43 mm
Περιλαμβάνεται η αρχική εγγύηση
Κατάσταση
Αφόρετο - χωρίς σημάδια φθοράς
Έτος
2026
Πωλήθηκε από τον/-ην
ΙταλίαΕπαληθεύτηκε
Πουλημένα αντικείμενα
100%