Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition - Άνδρες - 2026
ημέρες
11
ώρες
08
λεπτά
50
δευτερόλεπτα
Εναρκτήρια προσφορά
Τιμή επιφύλαξης δεν επιτεύχθηκε
Alfonso Minondo
Ειδικός
Επιλεγμένο από Alfonso Minondo
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
Δεν υποβλήθηκαν προσφορές
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133090 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
UBLAST Brigate περιορισμένη έκδοση ρολόι χεριού, αναφορά REF.UBBRG42BK, κάσα ατσάλι 42 mm, αυτόματο μηχανισμό Seiko NH35, μακρύ Tropic λουρί από καουτσούκ (>200 mm), καινούριο με αρχικό κουτί, έγγραφα και διεθνή εγγύηση 2 ετών, αδιάβρωτο σε 200 μ.
Περίληψη με τη βοήθεια τεχνητής νοημοσύνης
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος Εξουσιοδοτημένος Διανομέας
Προσφέρουμε το μοντέλο " UBLAST - BRIGATE " - Limited Edition
Κασά σκληρού ατμίνου inox 316L - ζαφείρι γυαλί – ιαπωνικό αυτόματο Seiko NH35 - λουράκι tropic FKM
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ: ώρα – λεπτά – δεύτερα – ημερομηνία
ΚΑΣΑ: ανοξείδωτο ατσάλι 316L
ΔΙΑΜΕΤΡΟ: Ø 42 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 12,6 mm
ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ: σαββατωμένο
ΚΑΘΡΕΠΤΗΣ: ζαφείρι
ΑΝΑΔΕΙΚΝΥΤΙΚΟ: 20 ATM - 200 μέτρα
ΚΙΝΗΣΗ: Seiko NH35
ΔΕΙΚΤΗΣ: αδιαφανές - λαμπεροί ρωμαϊκοί αριθμοί - φωσφορίζουσες δείκτες
ΚΛΕΙΔΩΜΑ: 18 mm - αρδιγλωτό - ανοξείδωτο 316L
ΛΟΥΡΑΚΙ: 20 mm - tropic από καουτσούκ FKM
ΒΑΡΟΣ: 105 g
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
Νέο, ποτέ δεν φορέθηκε – συμπεριλαμβάνεται διεθνής εγγύηση 2 ετών
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
ΚΑΝΟΝΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
LOGISTIKI/MAGAZINO
Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται από την αποθήκη μας στην ΙΤΑΛΙΑ
ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ
Δεν υπάρχουν πρόσθετά τέλη εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης
ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ - ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΤΡΙΧΑ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
ΔΙΑΜΕΤΡΟ: Ø 42 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 12,6 mm
ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ: σαββατωμένο
ΚΑΘΡΕΠΤΗΣ: ζαφείρι
ΚΙΝΗΣΗ: Seiko NH35
ΒΑΡΟΣ: 105 g
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
LOGISTIKI/MAGAZINO
ΑΝΑΤΡΙΧΑ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Λεπτομέρειες
Μάρκα
Ublast
Φύλο
Άνδρες
Μοντέλο
Brigate
Λουράκι ρολογιού - υλικό
Καουτσούκ
Αριθμός Αναφοράς
REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition
Λουράκι ρολογιού - μήκος
Μακρύ (πάνω από 200 mm)
Ασφαλισμένη αποστολή
Ναι
Βαμμένο καντράν
Όχι
Περίοδος
2020+
Κίνηση
Αυτόματη
Υλικό θήκης
Stainless steel
Περιλαμβάνεται το αρχικό κουτί
Ναι
Περιλαμβάνονται τα αρχικά έγγραφα
Διάμετρος θήκης
42 mm
Περιλαμβάνεται η αρχική εγγύηση
Κατάσταση
Αφόρετο - χωρίς σημάδια φθοράς
Έτος
2026
Πωλήθηκε από τον/-ην
ΙταλίαΕπαληθεύτηκε
Πουλημένα αντικείμενα
100%