Ublast - Pit Stop - Chronograph - REF.UBPIT43GN - Ltd. Edition - Άνδρες - 2026
ημέρες
16
ώρες
58
λεπτά
56
δευτερόλεπτα
Εναρκτήρια προσφορά
Τιμή επιφύλαξης δεν επιτεύχθηκε
Alfonso Minondo
Ειδικός
Επιλεγμένο από Alfonso Minondo
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
Δεν υποβλήθηκαν προσφορές
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133090 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
UBLAST Pit Stop Chronograph Limited Edition, αναφορά UBPIT43GN, κάσα από ανοξείδωτο ατσάλι 43 mm, μηχανισμός χρονογράφου quartz Miyota, 22 mm ρευματοδοτικό μπρασελέ ατσάλι, καινούριο με αυθεντικό κουτί, έγγραφα και διεθνή εγγύηση 2 ετών.
Περίληψη με τη βοήθεια τεχνητής νοημοσύνης
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος Εξουσιοδοτημένος Εμπόρου
UBLAST είναι ένα ιταλικό καταχωρημένο εμπορικό σήμα.
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ το μοντέλο " UBLAST – PIT STOP " Limited Edition
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ: ημερολόγιο μόνο στα Αγγλικά - χρονογράφος - ταχύμετρο
ΚΑΣΑ: ανοξείδωτο ατσάλι 316L
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 42,5 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 13 mm
ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ: σατινέ/βουρτσισμένο
ΚΑΘΡΕΠΤΗΣ: γυαλί ορυκτό επίπεδο
ΟΡΕΙΟ L: ανοξείδωτο ατσάλι 316L - βιδωτό
ΑΝΑΠΟΔΗΡΩΤΙΚΟ ΣΥΝΟΔΕΊΑΣ: 10 ATM - 100 μέτρα
ΚΙΝΗΣΗ: κρύσταλλος Miyota Chrono 0S00 - ημερολόγιο μόνο στα Αγγλικά
ΚΛΕΙΣΙΜΟ: 20 mm - deployment - ανοξείδωτο ατσάλι 316L
ΛΟΥΡΙ: 22 mm - ανοξείδωτο ατσάλι 316L
ΒΑΡΟΣ: 166 g
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
Νέο, ποτέ μην φορεμένο – συμπεριλαμβάνεται διεθνής εγγύηση 2 ετών
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
ΚΑΝΟΝΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ
LOGISTIQUE/ΑΠΟΘΗΚΗ
Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται από την αποθήκη μας στην ΙΤΑΛΙΑ
ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ - ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ
Κανένα πρόσθετο τέλος πληρωμών εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης
ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ - ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΤΟΜΙΑ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 42,5 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 13 mm
ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ: σατινέ/βουρτσισμένο
ΒΑΡΟΣ: 166 g
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
LOGISTIQUE/ΑΠΟΘΗΚΗ
ΑΝΑΤΟΜΙΑ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Λεπτομέρειες
Μάρκα
Φύλο
Άνδρες
Μοντέλο
Pit Stop - Chronograph
Λουράκι ρολογιού - υλικό
Ατσάλι
Αριθμός Αναφοράς
REF.UBPIT43GN - Ltd. Edition
Λουράκι ρολογιού - μήκος
Μακρύ (πάνω από 200 mm)
Ασφαλισμένη αποστολή
Ναι
Βαμμένο καντράν
Όχι
Περίοδος
2020+
Κίνηση
Χαλαζία (Quartz)
Υλικό θήκης
Stainless steel
Περιλαμβάνεται το αρχικό κουτί
Ναι
Περιλαμβάνονται τα αρχικά έγγραφα
Διάμετρος θήκης
43 mm
Περιλαμβάνεται η αρχική εγγύηση
Κατάσταση
Αφόρετο - χωρίς σημάδια φθοράς
Έτος
2026
Πωλήθηκε από τον/-ην
ΙταλίαΕπαληθεύτηκε
Πουλημένα αντικείμενα
100%