Ublast - Match Race Chronograph - UBMRC42BK - Άνδρες - 2026
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133090 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
Ρολόι μοντέλο Match Race Chronograph (αναφορά UBMRC42BK) με κίνηση quartz, κάσα από ανοξείδωτο ατσάλι 42 mm, μπράτσο από ατσάλι πάνω από 200 mm, νέο με κουτί, έγγραφα και διεθνή εγγύηση, αποστολή ασφαλισμένη.
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος Εξουσιοδοτημένος Διανομέας
Το UBLAST είναι ιταλικό καταχωρημένο εμπορικό σήμα.
Προτείνουμε το μοντέλο "UBLAST MATCH RACE"
Λειτουργίες: ώρα - λεπτά - δευτερόλεπτα – ημερομηνία – χρονογράφος
Κάσα: 42x14mm – ανοξείδωτο ατσάλι 316L
Δύτης: ημερολόγιο στις 4 – φωτιζόμενοι δείκτες και βέλη – 3 ακτίνες χρονογράφου
Δακτύλιος: αλουμίνιο – γειωμένος μονοδρομικός με 120 βήματα
Κίνηση: ιαπωνικός χρονογράφος quartz Miyota OS20
Κρύσταλλο: ορυκτό
Κορώνα: ανοξείδωτο ατσάλι 316L – βιδωτή στις 3
Οπίσθιο κάλυμμα: ανοξείδωτο ατσάλι 316L – βιδωτό
Φόρμα/Λουρί: ανοξείδωτο ατσάλι 316L – μήκους περίπου 240 mm (συμπεριλαμβανομένης της κάσας)
Κούμπωμα: ανοξείδωτο ατσάλι 316L – deployante με μηχανισμό ασφαλείας
Αδιάβροχοτητα: 10ATM – 100 μέτρα
Φύλο: ανδρικό
Βάρος: περίπου 150 g
ΚΑΘΕΣΤΑΣΕΙΣ
Νέο – ποτέ φορεμένο – συμπεριλαμβάνεται διεθνής εγγύηση 2 ετών
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΡΩΤΟ ΟΜΟΡΤΡΟ
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ/ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ
Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται από την αποθήκη μας στην ΙΤΑΛΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ
Δεν ισχύει επιπλέον χ φόρος εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΟΓΗΣΗ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google ΜετάφρασηΕπίσημος Εξουσιοδοτημένος Διανομέας
Κρύσταλλο: ορυκτό