Ublast - Square - Multifunction - REF.UBSQMF44BK - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
10
timer
58
minutter
02
sekunder
Nåværende bud
1 annen person har interesse for dette
IT
IT
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Square Multifunction kvartsarmbåndsur, referanse REF.UBSQMF44BK, Limited Edition, 44 mm titanlegeringskase, lærreim >200 mm, ny med originaleske, dokumenter og to års internasjonal garanti.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell Autorisert forhandler
Vi tilbyr modellen "UBLAST – SQUARE - Multifunzione" Limited Edition
FUNKSJONER: multifunksjon
KASSE: 316L rustfritt stål
diameter: Ø 44 mm
KASSEHØYDE: 9,2 mm
GIR: børstet/speilende rustfritt stål 316L - festet med åtte skruer
FINISH: polert
KRONEN: rustfritt stål 316L - skrudd i lås
GLASS: safir flat
bunn: rustfritt stål 316L - lukket med fire skruer
VANNTETTHET: 5 ATM - 50 meter
BEVEGELSE: kvartskjørt Seiko VH83 - multifunksjon
KRONE: 22 mm - rustfritt stål 316L
ARMBÅND: ekte skinn made in Italy - håndlaget
VEKT: 92 g
FORUTSETNINGER
Nye – aldri brukt – inkludert internasjonal garanti i 2 år
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGLER FOR ALLE KLOKKER MED DATO
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
SPORING OG FRAGASJON – NASJONAL OG EUROPA
Ingen ekstra avgifter å betale innenfor EU
SPORING OG FRAGASJON – UTVIKLING – VERDENSDELEN
TILBAKEMELDING
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
FUNKSJONER: multifunksjon
KASSE: 316L rustfritt stål
diameter: Ø 44 mm
KASSEHØYDE: 9,2 mm
FINISH: polert
GLASS: safir flat
VANNTETTHET: 5 ATM - 50 meter
VEKT: 92 g
FORUTSETNINGER
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
TILBAKEMELDING
Modell
Square - Multifunction
Klokkerem materiale
Lær
Referansenummer
REF.UBSQMF44BK - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Urverk
Kvarts
Eske diameter
44 mm
Objekter solgt
100%