Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
18
timer
41
minutter
35
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition, referanse REF.UBBRG42BZBK, 42 mm stålkasse, automatisk Seiko NH35-bevegelse, lang 20 mm Tropic gummistrap, ny og ubrukt med originaleske, dokumenter og internasjonalt garanti, vannresistent opp til 200 meter.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell autorisert forhandler
UBLAST er et registrert italiensk merke.
Vi tilbyr modellen "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Kasse i rustfritt stål 316L - safirglass – japansk automat Seiko NH35 - rem tropic FKM
FUNKSJONER: timer - minutter - sekunder - dato
KASSE: rustfritt stål 316L - IP-bronsebehandling
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSEHØYDE: 12,6 mm
FINERING: sandblåst
KRONE: skruesikret - rustfritt stål 316L - IP-bronsebehandling
GLASS: safir
BAKDEKSEL: skruesikret - rustfritt stål 316L
VANNETETTHET: 20 ATM - 200 meter
BEVEGELSE: Seiko NH35
DIAL: matt - romerske tall som lyser - lyse visere
SPENNE: 18 mm - ardiklipp/armbåndstift - rustfritt stål 316L - IP-bronsebehandling
REMM: 20 mm - tropic i gummi FKM
VEKT: 105 g
FORHOLD
Nye – aldri brukt – internasjonal garanti på 2 år inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE KLOKKER MED DATO
LOGISTIKK/LAGER
Alle ordre sendes fra vårt lager i ITALIA
SPEDITASJON MED FORSIKRING - NASJONAL OG EU
Ingen ekstra avgifter å betale innenfor Den europeiske union
SPEDITASJON MED FORSIKRING - EKSTRA EUROP A - VERDEN
FEEDBACK
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSEHØYDE: 12,6 mm
FINERING: sandblåst
GLASS: safir
BEVEGELSE: Seiko NH35
VEKT: 105 g
FORHOLD
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Brigate
Klokkerem materiale
Gummi
Referansenummer
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
42 mm
Objekter solgt
100%