Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
20
timer
51
minutter
43
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Brigate, referanse REF.UBBRG42BZBK – Limited Edition, 42 mm stålkasse, automat Seiko NH35, Tropic gummistrap lang, ny med originalboks og dokumentasjon, internasjonal toårig garanti, vanntett til 200 m.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registrert merke.
Vi tilbyr modellen "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Skive: 316L rustfritt stål - safirglass – japansk Seiko NH35 automatikk - Tropic FKM-mainn
FUNKSJONER: timer - minutter - sekunder - datomerking
KASSE: 316L rustfritt stål - IP-bronsebehandling
Diameter: Ø 42 mm
KASSEHØYDE: 12,6 mm
BEZEL: rustfritt stål 316L - unidireksjonalt 120 klikk - aluminium insert - tallkoder med Lumibrite
FINERING: sandblåst
KRONE: skruetrykket - rustfritt stål 316L - IP-bronsebehandling
GLASS: safir
BODE: skruetrykket - rustfritt stål 316L
VANNTEHET: 20 ATM - 200 meter
MÅTTEURRENDREN: Seiko NH35
SKJERM: matt - romerske tall som lyser i mørket - lysendevisere
LÅSING: 18 mm - spenne - rustfritt stål 316L - IP-bronsebehandling
STRAP: 20 mm - Tropic gummi FKM
VEKT: 105 g
STILLINGER
Nye, aldri brukt – 2 års internasjonalt garanti inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERK FOR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE DATUMKLOKKER
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
PRISAVTEGNINGSVERDIET
SIKKER FRAKT – Nasjonalt og i Europa
Ingen ekstra avgift å betale innenfor EU
EKSTRAT-FRAGT TIL UTLANDET – VERDEN
TILBAKEMELDING
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
Official Authorized Dealer
Diameter: Ø 42 mm
KASSEHØYDE: 12,6 mm
FINERING: sandblåst
GLASS: safir
VANNTEHET: 20 ATM - 200 meter
MÅTTEURRENDREN: Seiko NH35
VEKT: 105 g
STILLINGER
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERK FOR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE DATUMKLOKKER
LOGISTIKK/LAGER
PRISAVTEGNINGSVERDIET
TILBAKEMELDING
Modell
Brigate
Klokkerem materiale
Gummi
Referansenummer
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
42 mm
Objekter solgt
100%