Ublast - Chronobeat - Pulsometer - REF.UBCHB43VT - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
17
timer
20
minutter
14
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Chronobeat - Pulsometer, referanse REF.UBCHB43VT Ltd. Edition, quartzur, stålcase 43 mm Ø, gummlenke, lenkebredde over 200 mm, ny og aldri brukt, med original eske, dokumenter og internasjonal garanti.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell autorisert forhandler
Vi tilbyr modellen "UBLAST - CHRONOBEAT" Limited Edition
FUNKSJONER: Dato - Chronograph - pulsometrisk skala
SKALLE: 316L rustfritt stål
DIAMETER: Ø 42,5 mm
HØYDE PÅ KASSE: 13 mm
BEZEL: fast - skinnende - 316L rustfritt stål
OVERFLATE: børstet
KRONE: 316L rustfritt stål - skruet fast
GLASS: mineralflate
BAKDEKSEL: 316L rustfritt stål - skruet fast
VANNRESESTS: 10 ATM - 100 meter
MEKANISME: kvarts Miyota crono 0S20
LÅS: 20 mm - rustfritt stål med åpenable (spenne)
ARMBÅND: 22 mm - gummi
VEKT: 87 g
FORHOLD
Ny – aldri brukt – 2 års internasjonal garanti inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE KLOKKER MED DATO
LOGISTIKK/LAGER
Alle ordre sendes fra vårt lager i ITALIA
FORSIKRING VERIFISERT - Nasjonal OG EU
Ingen ekstra avgift å betale innenfor EU
FORSIKRING VERIFISERT - UTVIKLE VERDEN - VERDEN
FEEDBACK
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
SKALLE: 316L rustfritt stål
DIAMETER: Ø 42,5 mm
HØYDE PÅ KASSE: 13 mm
OVERFLATE: børstet
GLASS: mineralflate
ARMBÅND: 22 mm - gummi
VEKT: 87 g
FORHOLD
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Chronobeat - Pulsometer
Klokkerem materiale
Gummi
Referansenummer
REF.UBCHB43VT - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Urverk
Kvarts
Eske diameter
43 mm
Objekter solgt
100%