Ublast - Oracle Bronze Ltd. Edition - REF.UBORA40FLBU - Herre - 2026
Trustpilot 4.4 | 133188 anmeldelser
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Oracle Bronze Limited Edition, Ref. REF.UBORA40FLBU, 40 mm bronsefôr, automatikkverk Seiko NH35, lærreim lengde over 200 mm, ny med originalboks, dokumenter og to års internasjonal garanti, vanntett 300 m.
Beskrivelse fra selgeren
Offisielt autorisert forhandler
UBLAST er et italiensk registrert merke.
Vi tilbyr modellen «UBLAST - ORACLE BRONZE– Limited Edition»
Kasse i bronse - safirglass – japansk automatisk Seiko NH35 - skinnreim laget i Italia
Funksjon: timevisning – minutter – sekunder
Kasse: 40x13,6mm – bronse
Urvann: med opphøyde indeksmarkører - luminescerende visere
Skive: bronse med 120 Unidireksjonale hakk
urverk: pålitelig japansk automat Seiko nh35 - gangreserve 41 timer - 24 rubiner
Glass: buet safir
Krone: bronse
bakdeksel: rustfritt stål 316L
Reim: ekte skinn laget i Italia – (ca. 250 mm inkludert kasse)
Lukking: bronse – spenne/skarabellås
Vanndyktighet: 30 ATM - 300 meter - 990 ft
Type: herre
Vekt: ca. 90 g
FORUTSETNINGER
Ny, aldri brukt – inkludert to års internasjonal garanti
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE KLOKKER MED DATOLINJE
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
Nasjonal og europeisk frakt
Ingen tilleggsskatt å betale innenfor EU
Frakt utenfor Europa – VERDEN
FEEDBACK
Historien til selger
Oversatt av Google TranslateOffisielt autorisert forhandler
Kasse: 40x13,6mm – bronse
Glass: buet safir
Krone: bronse
bakdeksel: rustfritt stål 316L