Ublast - Square - Multifunction - REF.UBSQMF44PPL - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
21
timer
32
minutter
20
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Square - Multifunksjonell klokke, referanse REF.UBSQMF44PPL, quartz-bevegelse, 44 mm stålbestikkelse kasse, periode 2020+, lærrem, ny med original eske, dokumenter og internasjonal garanti.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell Autorisert forhandler
UBLAST er et italiensk registrert merke.
Vi tilbyr modellen "UBLAST – SQUARE - Multifunzione" Limited Edition
FUNKJONER: multifunksjon
DELEN: rustfritt stål 316L
DIAMETER: Ø 44 mm
HØYDE PÅ KASSE: 9,2 mm
BEZEL: børstet/blankt rustfritt stål 316L - festet med åtte skruer
FINISH: blank
KRONE: rustfritt stål 316L - skrus ut
GLASS: safirflat
BUNN: rustfritt stål 316L - lukket med fire skruer
VANNTETTHET: 5 ATM - 50 meter
VERK: quartz Seiko VH83 - multifunksjon
LUKKE: 22 mm - rustfritt stål 316L med skrulås
REIM: ekte skinn Made in Italy - håndlaget
VEKT: 92 g
FORHOLD
Ny, aldri brukt – internasjonal garanti på 2 år inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKE: FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE LORELLER MED DATO
LOGISTIKK/ETTERVARE
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
FORSEGLET FRASELLING – NATIONALT OG EUROPA
Ingen ekstra avgift å betale innenfor EU
FORSEGLET FRASELLING – EXTRA EUROPA – VERDEN
GJENNOM TILBAKEMELDING
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
FUNKJONER: multifunksjon
DELEN: rustfritt stål 316L
DIAMETER: Ø 44 mm
HØYDE PÅ KASSE: 9,2 mm
FINISH: blank
GLASS: safirflat
VANNTETTHET: 5 ATM - 50 meter
VEKT: 92 g
FORHOLD
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKE: FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/ETTERVARE
GJENNOM TILBAKEMELDING
Modell
Square - Multifunction
Klokkerem materiale
Lær
Referansenummer
REF.UBSQMF44PPL - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Urverk
Kvarts
Eske diameter
44 mm
Objekter solgt
100%