Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
05
timer
49
minutter
57
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition armbandsur, referanse REF.UBBRG42BK, 42 mm rustfritt stål kasse, automatisk Seiko NH35 bevegelse, langt Tropic gummistrap (>200 mm), nytt med original eske, dokumenter og toårig internasjonal garanti, vanntett til 200 m.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell autorisert forhandler
UBLAST er et italiensk registrert merke.
Vi tilbyr modellen "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Rustfritt stål 316L kasse – safirglass – japansk automat Seiko NH35 – Tropic FKM-rem
FUNKSJONER: timer - minutter - sekunder - datovisning
KASSE: rustfritt stål 316L
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSEHØYDE: 12,6 mm
FINISH: sandblåst
KRONE: skrusikker – rustfritt stål 316L
VEKSEL: safirglas
FONDELLO: skrusikker – rustfritt stål 316L
VANNTETTHET: 20 ATM – 200 meter
MOVEMENT: Seiko NH35
SKIFER: matt – romerske tall lysbare – lysende visere
AVSLUTNING: 18 mm – spenne – rustfritt stål 316L
REM: 20 mm – Tropic i gummi FKM
VEKT: 105 g
BETINGELSER
Nye, aldri brukt – internasjonal garanti 2 år inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE KLOKKER MED DATOFUNKSJON
LOGISTIKK/LAGER
Alle ordre sendes fra vårt lager i ITALIA
SPEDITASJON MED VERIFIMIKASJON – NORSK OG EUROPAMEKLING
Ingen ekstra avgifter innenfor Den europeiske union
SPEDITASJON MED VERIFIKASJON – EKSTRA EUROPA – VERDEN
TILBAKEMELDING
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
KASSE: rustfritt stål 316L
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSEHØYDE: 12,6 mm
FINISH: sandblåst
VEKSEL: safirglas
MOVEMENT: Seiko NH35
VEKT: 105 g
BETINGELSER
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
TILBAKEMELDING
Modell
Brigate
Klokkerem materiale
Gummi
Referansenummer
REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
42 mm
Objekter solgt
100%