Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
16
timer
12
minutter
00
sekunder
Nåværende bud
1 annen person har interesse for dette
IT
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition, referanse REF.UBBRG42BK, 42 mm stålcase, automatisk urverk, gummistrap, ny og ubrukt, vannavstøtende til 200 m, inkludert original eske, dokumenter og garanti.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell autorisert forhandler
UBLAST er et registrert italiensk merke.
Vi tilbyr modellen " UBLAST - BRIGATE " - Limited Edition
Rustfritt stål kasse 316L - safirglass – japansk automat Seiko NH35 - tropic FKM rem
FUNKSJONER: time - minutt - sekund - dato
KASSE: rustfritt stål 316L
DIAMETER: Ø 42 mm
HØYDE PÅ KASSE: 12,6 mm
FINTURNS: sandblåst
KRONER: skrustemplet - rustfritt stål 316L
GLASS: safir
BAKDEKSEL: skrustemplet - rustfritt stål 316L
VANNTETTHET: 20 ATM - 200 meter
BEVEGELSE: Seiko NH35
DIAL: matt - romerske tall som lyser - lysende visere
LUKKING: 18 mm - påløselig lås - rustfritt stål 316L
REM: 20 mm - Tropic i gummi FKM
Vekt: 105 g
FORHOLD
Ny, aldri brukt – 2 års internasjonal garanti inkludert
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE DATO-KLOKKER
LOGISTIKK/LAGER
Alle ordre sendes fra vårt lager i ITALIA
SPORING/SIKKER FRAKT - NASJONALT OG EU
Ingen tilleggsskatt å betale innenfor EU
SPORING/SIKKER FRAKT - UTVIKLELSE VERDEN
FEEDBACK
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
KASSE: rustfritt stål 316L
DIAMETER: Ø 42 mm
HØYDE PÅ KASSE: 12,6 mm
FINTURNS: sandblåst
GLASS: safir
BEVEGELSE: Seiko NH35
Vekt: 105 g
FORHOLD
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE DATO-KLOKKER
LOGISTIKK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Brigate
Klokkerem materiale
Gummi
Referansenummer
REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
42 mm
Objekter solgt
100%