Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42BK - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
22
timer
50
minutter
50
Vurdert utmerket på Trustpilot.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, herreur i rustfritt stål 42 mm, automatisk bevegelse, månefase, begrenset utgave REF.UBORPL42BK, nytt med original eske, dokumenter og internasjonal toårs garanti.
Offisiell Autorisert forhandler
Vi tilbyr modellen “UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition”
Funksjon: time - minutt - sekund – månefase
Kasse: 42x12mm rustfritt stål 316L
Urskive: stjerneskinns-utførelse – jord i 3D - arabiske tall - måneperle-disk med 360° rotasjon
Lunette: rustfritt stål 316L
Glass: safir
Krone: rustfritt stål 316L
Bakdeksel: rustfritt stål 316L
Armbånd: ekte skinn – (ca. 250 mm inkl. kasse)
Lukking: rustfritt stål 316L – deployant
Vanntetthet: 5ATM - 50 meter
Kjønn: herre
Vekt: ca. 95 g
BETINGELSER
Ny, aldri brukt – 2 års internasjonal garanti inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE DACH-KLOKKER MED DATOLÅS
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager ligger i ITALIA
Nasjonal og europeisk frakt
Ingen ekstra avgift å betale innenfor EU
Frakt utenfor Europa - VERDEN
Lunette: rustfritt stål 316L
Glass: safir
Krone: rustfritt stål 316L
Bakdeksel: rustfritt stål 316L
Vanntetthet: 5ATM - 50 meter
Kjønn: herre
Vekt: ca. 95 g
BETINGELSER
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
Nasjonal og europeisk frakt
Frakt utenfor Europa - VERDEN
FEEDBACK
Modell
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Klokkerem materiale
Lær
Referansenummer
REF.UBORPL42BK - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
42 mm
Objekter solgt
100%