Bvlgari - Diagono - DC37SS-CH / MP 2279 - Άνδρες - 2000-2010
Οι προσφορές έκλεισαν
πριν 1 εβδομάδα
Title:BVLGARI Diagono Chronograph DG37SCCH Date Automatic Black Dial Watch 90312967 Brand Name:BVLGARI Ref Number:DG37SCCH Movement:Automatic Material:Stainless steel,Ceramic,Rubber Country:swiss [ Case Size ] Length:47mm(included lag) Width:37mm(not included crown) Depth:12mm Brace Size:5.7inch to 7.7inch(wrist size) [ Condition ] Glass:Good condition Dial/Watch Hands:Good condition Bezel/Case/Back Cover:some slight frictions on the side of case and back cover Bracelet/Buckle:some slight frictions on the buckle Other:Please check it with a picture [ Accessories of this item ] outside box inside box Guarantee Card(No listed) manual booklet Customs and taxes: Your country of residence may apply extra customs duties and import taxes! Please check the laws of your country to determine if import duties or taxes are applicable. We cannot be held responsible for any expenses incurred for importing items into the purchaser's country of residence. If winning bidder decides to cancel / withdraw they will bear risk, cost of all shipping and return import duties of seller.
Αρ. 103018084
Δεν είναι πλέον διαθέσιμο
Title:BVLGARI Diagono Chronograph DG37SCCH Date Automatic Black Dial Watch 90312967
Brand Name:BVLGARI
Ref Number:DG37SCCH
Movement:Automatic
Material:Stainless steel,Ceramic,Rubber
Country:swiss
[ Case Size ]
Length:47mm(included lag)
Width:37mm(not included crown)
Depth:12mm
Brace Size:5.7inch to 7.7inch(wrist size)