Ublast - Quadrangular Index - Sapphire Glass - REF.UBQDRIND40BU - Ltd.Edition - Άνδρες - 2026
ημέρες
17
ώρες
35
λεπτά
27
δευτερόλεπτα
Εναρκτήρια προσφορά
Τιμή επιφύλαξης δεν επιτεύχθηκε
Alfonso Minondo
Ειδικός
Επιλεγμένο από Alfonso Minondo
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
Δεν υποβλήθηκαν προσφορές
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133090 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Index, Limited Edition, REF.UBQDRIND40BU, ρολόι αυτόματο NH36 σεμαύρο 40 mm ατσάλινο σκελετό με ζαφείρι, φωτιζόμενοι δείκτες και μπρασεlet 20 mm από ατσάλι, με αρχικό κουτί και έγγραφα και διεθνή εγγύηση δύο ετών.
Περίληψη με τη βοήθεια τεχνητής νοημοσύνης
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος Εξουσιοδοτημένος Διανομέας
Το UBLAST είναι ιταλικό εμπορικό σήμα καταχωρημένο.
Προτείνουμε το μοντέλο "UBLAST - QUADRANGULAR INDEX" Limited Edition
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ: ώρα - λεπτά - δεύτερα - ημερομηνία - ιταλικά/αγγλικά
ΚΑΣΙΑ: ανοξείδωτο ατσάλι 316L
ΔΑΧΤΥΛΙΔΑ: ανοξείδωτο ατσάλι 316L - στερεωμένη με 8 βίδες
DIAMETER: Ø 40 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 11 mm
ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ: στιλβωτό - γυαλιστερό
ΚΑΣΤΑΣΑ: ζαφείρι επίπεδο
ΑΝΘΕΚΤΙΚΟ ΣΤΟ ΝΕΡΟ: 10 ATM - 100 μέτρα
ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ: αυτόματος Seiko NH36
ΔΟΥΛΕΜΑ: αδιαφανές με guilloché - εφαρμοστές λαμπεροί δείκτες - λαμπερά βέλη
ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ: deployante 18 mm - ανοξείδωτο ατσάλι 316L
ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ: λουρί 20 mm ανοξείδωτο ατσάλι 316L
ΒΑΡΟΣ: 163g
ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
Νέο, ποτέ φορεμένου – συμπεριλαμβάνεται διεθνής εγγύηση 2 ετών
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
ΚΑΝΟΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ/ΑΠΟΘΗΚΗ
Όλων των παραγγελιών αποστέλλονται από την αποθήκη μας στην ΙΤΑΛΙΑ
ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΗ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ
Δεν υπάρχει πρόσθετος φόρος στην Ευρωπαϊκή Ένωση
ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΗ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ - ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΤΙΜΗΣΗ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
DIAMETER: Ø 40 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 11 mm
ΚΑΣΤΑΣΑ: ζαφείρι επίπεδο
ΒΑΡΟΣ: 163g
ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ/ΑΠΟΘΗΚΗ
ΑΝΑΤΙΜΗΣΗ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Λεπτομέρειες
Μάρκα
Φύλο
Άνδρες
Μοντέλο
Quadrangular Index - Sapphire Glass
Λουράκι ρολογιού - υλικό
Ατσάλι
Αριθμός Αναφοράς
REF.UBQDRIND40BU - Ltd.Edition
Λουράκι ρολογιού - μήκος
Μακρύ (πάνω από 200 mm)
Ασφαλισμένη αποστολή
Ναι
Βαμμένο καντράν
Όχι
Περίοδος
2020+
Κίνηση
Αυτόματη
Υλικό θήκης
Stainless steel
Περιλαμβάνεται το αρχικό κουτί
Ναι
Περιλαμβάνονται τα αρχικά έγγραφα
Διάμετρος θήκης
40 mm
Περιλαμβάνεται η αρχική εγγύηση
Κατάσταση
Αφόρετο - χωρίς σημάδια φθοράς
Έτος
2026
Πωλήθηκε από τον/-ην
ΙταλίαΕπαληθεύτηκε
Πουλημένα αντικείμενα
100%