Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Άνδρες - 2026
ημέρες
14
ώρες
47
λεπτά
55
δευτερόλεπτα
Εναρκτήρια προσφορά
Τιμή επιφύλαξης δεν επιτεύχθηκε
Alfonso Minondo
Ειδικός
Επιλεγμένο από Alfonso Minondo
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
Δεν υποβλήθηκαν προσφορές
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133090 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
UBLAST Brigate Περιορισμένη Έκδοση, αναφορά REF.UBBRG42BZBK, 42 mm αυτόματο ρολόι από ανοξείδωτο ατσάλι με κίνηση Seiko NH35, μακρύ Tropic λουρί από καουτσούκ, αντοχή νερού 200 μέτρα, καινούργιο με κουτί και πιστοποιητικά καθώς και διεθνή εγγύηση δύο ετών.
Περίληψη με τη βοήθεια τεχνητής νοημοσύνης
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος Εξουσιοδοτημένος Διανομέας
UBLAST είναι ένα ιταλικό εγγεγραμμένο σήμα.
Προτούμε το μοντέλο " UBLAST - BRIGATE " - Limited Edition
Κάσα από ανοξείδωτο ατσάλι 316L - ζαφείρι – ιαπωνικό αυτόματο Seiko NH35 - λουρί Tropic FKM
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ: ώρα - λεπτά - δευτερόλεπτα - ημερομηνία
ΚΑΣΑ: ανοξείδωτο ατσάλι 316L - επεξεργασία IP μπρονζέ
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 42 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 12,6 mm
ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ: σαββατωμένο
ΖΑΦΕΡΙ
ΟΦΕΛΟΣ: βιδωτό πίσω μέρος - ανοξείδωτο ατσάλι 316L
ΑΝΤΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ: 20 ATM - 200 μέτρα
ΚΙΝΗΣΗ: Seiko NH35
ΔΕΙΚΤΗΣ: αμφαλικό - αριθμοί ρωμαϊκοί φωσφοριστικοί - δείκτες φωτεινοί
ΚΛΕΙΔΩΜΑ: 18 mm - αρδγιούν - ανοξείδωτο ατσάλι 316L - επεξεργασία IP μπρονζέ
ΛΟΥΡΙ: 20 mm - Tropic σε καουτσούκ FKM
ΒΑΡΟΣ: 105 γρ
ΚΑΝΟΝΕΣ
Νέο, ποτέ φορεμένο – 2 έτη διεθνής εγγύηση περιλαμβάνεται
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΠΡΩΤΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
ΚΑΝΟΝΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ MEΔΗΝΗ ΔΗΜΕΥΣΗ
LOGISTIKĒ/MAGAZINO
Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται από την αποθήκη μας στην ΙΤΑΛΙΑ
ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ
Δεν απαιτείται επιπλέον χρέωση εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης
ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ - ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΛΕΙΑ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 42 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 12,6 mm
ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ: σαββατωμένο
ΖΑΦΕΡΙ
ΚΙΝΗΣΗ: Seiko NH35
ΒΑΡΟΣ: 105 γρ
ΚΑΝΟΝΕΣ
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΠΡΩΤΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
LOGISTIKĒ/MAGAZINO
ΑΝΑΤΟΛΛΕΙΑ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Λεπτομέρειες
Μάρκα
Φύλο
Άνδρες
Μοντέλο
Brigate
Λουράκι ρολογιού - υλικό
Καουτσούκ
Αριθμός Αναφοράς
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Λουράκι ρολογιού - μήκος
Μακρύ (πάνω από 200 mm)
Ασφαλισμένη αποστολή
Ναι
Βαμμένο καντράν
Όχι
Περίοδος
2020+
Κίνηση
Αυτόματη
Υλικό θήκης
Stainless steel
Περιλαμβάνεται το αρχικό κουτί
Ναι
Περιλαμβάνονται τα αρχικά έγγραφα
Διάμετρος θήκης
42 mm
Περιλαμβάνεται η αρχική εγγύηση
Κατάσταση
Αφόρετο - χωρίς σημάδια φθοράς
Έτος
2026
Πωλήθηκε από τον/-ην
ΙταλίαΕπαληθεύτηκε
Πουλημένα αντικείμενα
100%