Ublast - Chronobeat - Pulsometer - REF.UBCHB43BK - Ltd. Edition - Άνδρες - 2026
ημέρες
17
ώρες
41
λεπτά
03
δευτερόλεπτα
Εναρκτήρια προσφορά
Τιμή επιφύλαξης δεν επιτεύχθηκε
Alfonso Minondo
Ειδικός
Επιλεγμένο από Alfonso Minondo
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
Δεν υποβλήθηκαν προσφορές
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133090 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
Chronobeat - Pulsometro, αναφορά REF.UBCHB43BK - Περιορισμένης έκδοσης, κίνηση ψυχρού ρευστού, κάσα από ανοξείδωτη ατσάλι 43 mm, λουρί σιλικόνης, καινούριο και ποτέ φορεμένο, περιλαμβάνει κουτί και έγγραφα με διεθνή εγγύηση.
Περίληψη με τη βοήθεια τεχνητής νοημοσύνης
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος Εγκεκριμένος Διανομέας
UBLAST è un marchio italiano registrato.
Proponiamo il modello " UBLAST - CHRONOBEAT " Limited Edition
FUNZIONI: datario - cronografo - scala pulsometrica
CASSA: acciaio inossidabile 316L
DIAMETRO: Ø 42,5 mm
ALTEZZA CASSA: 13 mm
GHIERA: fissa - lucida - acciaio inossidabile 316L
FINITURA: spazzolata
CORONA: acciaio inossidabile 316L - serrata a vite
VETRO: minerale piatto
FONDELLO: acciaio inossidabile 316L - serrato a vite
RESISTENTE ALL'ACQUA: 10 ATM - 100 metri
MOVIMENTO: quarzo miyota crono 0S20
CHIUSURA: 20 mm - ardiglione acciaio inossidabile 316L
CINTURINO: 22 mm - gomma
PESO: 87gr
CONDIZIONI
Nuovo mai indossato – 2 anni di garanzia internazionale inclusa
CONTENUTO
INFO
NOTA IMPORTANTE PRIMO UTILIZZO
REGOLA PER TUTTI GLI OROLOGI CON DATARIO
LOGISTICA/MAGAZZINO
Tutti gli ordini spediti partono dal nostro magazzino situato in ITALIA
SPEDIZIONE ASSICURATA - NAZIONALE ED EUROPA
Nessuna tassa aggiuntiva da pagare all'interno dell'Unione Europea
SPEDIZIONE ASSICURATA - EXTRA EUROPA - MONDO
FEEDBACK
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
DIAMETRO: Ø 42,5 mm
ALTEZZA CASSA: 13 mm
FINITURA: spazzolata
VETRO: minerale piatto
CINTURINO: 22 mm - gomma
PESO: 87gr
CONDIZIONI
CONTENUTO
INFO
NOTA IMPORTANTE PRIMO UTILIZZO
LOGISTICA/MAGAZZINO
FEEDBACK
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Λεπτομέρειες
Μάρκα
Ublast
Φύλο
Άνδρες
Μοντέλο
Chronobeat - Pulsometer
Λουράκι ρολογιού - υλικό
Καουτσούκ
Αριθμός Αναφοράς
REF.UBCHB43BK - Ltd. Edition
Λουράκι ρολογιού - μήκος
Μακρύ (πάνω από 200 mm)
Ασφαλισμένη αποστολή
Ναι
Βαμμένο καντράν
Όχι
Περίοδος
2020+
Κίνηση
Χαλαζία (Quartz)
Υλικό θήκης
Stainless steel
Περιλαμβάνεται το αρχικό κουτί
Ναι
Περιλαμβάνονται τα αρχικά έγγραφα
Διάμετρος θήκης
43 mm
Περιλαμβάνεται η αρχική εγγύηση
Κατάσταση
Αφόρετο - χωρίς σημάδια φθοράς
Έτος
2026
Πωλήθηκε από τον/-ην
ΙταλίαΕπαληθεύτηκε
Πουλημένα αντικείμενα
100%