Ublast - Automatic Diver GMT - 20 ATM - UBDGMJ40BGN - Άνδρες - 2026
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
|---|---|---|
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133090 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
UBLAST Diver GMT Αυτόματο - 20 ATM αναφορά UBDGMJ40BGN, για άνδρα, 40 mm ανοξείδωτος δίσκος GMT αυτόματος μηχανισμός Seiko NH34, έτος 2026, μπρασελέ πάνω από 200 mm, καινούριο με αρχικό κουτί, έγγραφα και διεθνή εγγύηση.
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος Εξουσιοδοτημένος Εμπόρος
Το UBLAST είναι καταχωρισμένο ιταλικό εμπορικό σήμα.
Προτείνουμε το μοντέλο "UBLAST DIVER GMT / Dual Time"
Δ_Functions:_Ωρες - λεπτά - δευτερόλεπτα – ημερομηνία - GMT
Κάσα: 40x14 mm ανοξείδωτο ατσάλι 316L
Διάκοσμος/Δίκτυο: ημερομηνιών στις 3 – δείκτες και φωσφορίζοντες δείκτες
Τραπεζοειδής στεφάνη: ατσάλι περιστρεφόμενο αμφίδρομα 120 κλικ
Κρύσταλλο: ορυκτό με φακό
Κορώνα: ανοξείδωτο ατσάλι 316L – βιδωτή στις 3
Πίσω Κάλυμμα: ανοξείδωτο ατσάλι 316L – βιδωτό
Λουρί: ανοξείδωτο ατσάλι 316L – jubilee - (περίπου 250 mm συμπεριλαμβανομένης της κάσας)
Αδιάβροχοτητα: 20 ATM - 200 Μέτρα
Φύλο: Ανδρικό
Βάρος: περίπου 150 g
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
Νέο, ποτέ χρησιμοποιημένο – συμπεριλαμβάνεται διεθνής εγγύηση 2 ετών
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
ΚΑΝΟΝΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΪ:
LOGISTIKI/ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ
Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται από την αποθήκη μας που βρίσκεται στην Ιταλία
ΑΠΟΣΤΟΛΗ Εθνική ΚΑΙ Ευρώπη
Δεν υπάρχει επιπλέον φόρος εντός Ευρωπαϊκής Ένωσης
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΤΡΟΦΟΔΟΤΗΣΗ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google ΜετάφρασηΕπίσημος Εξουσιοδοτημένος Εμπόρος
Κρύσταλλο: ορυκτό με φακό