Ublast - Air Prince Automatic Swiss - REF.UBAP40BU - Άνδρες - 2026
Πάνω από 25 χρόνια εμπειρίας σε premium και μοντέρνα ρολόγια με διεθνές δίκτυο.
|---|---|---|
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133090 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
Air Prince Automatic Swiss, αναφορά REF.UBAP40BU, κάσα από ανοξείδωτο ατσάλι 40 mm, μηχανισμός αυτόματος συστήματος Sellita SW200, ημερομηνία στο 3, ζαφειρένιο κρύσταλλο, αδιαβροχοποίηση 200 μ, μπρασελέ από ατσάλι μεγάλο (>200 mm), καινούριο και ποτέ φορεμένο με αρχικό κουτί, έγγραφα και διεθνή εγγύηση δύο ετών.
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος Εγκεκριμένος Διανομέας
UBLAST είναι ένα ιταλικό καταχωρισμένο σήμα.
ΠΡΟΤΕίνουμε το μοντέλο " UBLAST AIR PRINCE "
Κασά 316L ατσάλι – σφυρήλατο ζανιά – αυτόματο Swiss Made Sellita SW200
Λειτουργία: ώρες - λεπτά - δευτερόλεπτα – ημερομηνία
Κασά: 40x12mm – ατσάλι 316L
Λουκέτο: ατσάλι 316L
Κίνηση: αυτόματο Swiss Made Sellita sw200
Κρύσταλλος: ζαφείρι
Κορώνα: ατσάλι 316L – βιδωτή στη θέση 3
Λουράκι: γνήσιο δέρμα Made in Italy - (περίπου 240 mm περιλαμβανομένης της κάσας)
Αδιαβροχισμός: 20ATM - 200 μέτρα
Γένος: άνδρας
Βάρος: περί τα 170 γρ.
ΚΑΝΟΝΕΣ
Νέο,未 φορεμένο – συμπεριλαμβάνεται διεθνής εγγύηση 2 ετών
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
ΚΑΝΟΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΪ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ
LOGISTIQUE/ΑΠΟΘΗΚΗ
Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται από την αποθήκη μας στην Ιταλία
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΕ ΕΘΝΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ
Δεν απαιτείται επιπλέον χρέωση εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΓΚΑΣΗ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google ΜετάφρασηΕπίσημος Εγκεκριμένος Διανομέας
Κασά: 40x12mm – ατσάλι 316L
Κρύσταλλος: ζαφείρι