ημέρες
19
ώρες
28
λεπτά
17
δευτερόλεπτα
Εναρκτήρια προσφορά
Τιμή επιφύλαξης δεν επιτεύχθηκε
Alfonso Minondo
Ειδικός
Επιλεγμένο από Alfonso Minondo
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
Δεν υποβλήθηκαν προσφορές
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133284 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
Chronomatic - Compass - Ltd. Edition, αναφορά REF.UBCHMCOM47BU, 47 mm ατσάλινο αυτόματο γερμανικής κατασκευής χρονογράφος με δερμάτινο λουρί χειροποίητο, με αρχική συσκευασία, έγγραφα και διεθνή εγγύηση 2 ετών.
Περίληψη με τη βοήθεια τεχνητής νοημοσύνης
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος Εγκεκριμένος Διανομέας
UBLAST είναι ένα ιταλικό κατοχυρωμένο εμπορικό σήμα.
Προτείνουμε το μοντέλο "CHRONOMATIC - COMPASS - LTD. EDITION - MECCANICA SVIZZERA"
Λειτουργίες: βόσουλα (β compass) - χρονογράφος - ώρα - λεπτά - δευτερόλεπτα – ημερομηνία
Κυψέλη: 47x14 mm ανοξείδωτο 316L – διπλή κορώνα
Κουβανία: ανοξείδωτο 316L
Κίνηση: αυτόματος χρονογράφος Swiss Made Landeron calibro 72
Γυαλί: ζαφείρι
Κορώνα 1: σφιχτή - ανοξείδωτο 316L
Κορώνα 2: σφιχτή - ανοξείδωτο 316L
Λουρί: γνήσιο δέρμα χειροποίητο, Made in Italy – 22 mm
Μήκος λουριού: περίπου 260 mm συμπεριλαμβανομένης της κάσας
Κλείσιμο: deployante - ανοξείδωτο 316L – 20 mm
Αδιαβροχοποίηση: 30ATM - 300 Μέτρα
Φύλο: άνδρας
Βάρος: περίπου 155 γρ.
ΚΑΝΟΝΕΣ
Νέο, ποτέ φορεμένο – συμπεριλαμβάνεται διεθνής εγγύηση 2 ετών
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
INFO
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ – ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
ΚΑΝΟΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
LOGISTIKI/APOTHIKI
Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται από την αποθήκη μας στην ΙΤΑΛΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΕ ΕΘΝΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΕΥΡ ΩΠΗ
Δεν υπάρχει επιπλέον φόρος εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΤΙΔΟΚΟΙΝΩΝΙΑ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Γυαλί: ζαφείρι
Φύλο: άνδρας
Βάρος: περίπου 155 γρ.
ΚΑΝΟΝΕΣ
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
INFO
LOGISTIKI/APOTHIKI
ΑΝΑΤΙΔΟΚΟΙΝΩΝΙΑ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Λεπτομέρειες
Μάρκα
Φύλο
Άνδρες
Μοντέλο
Chronomatic - Compass - Ltd. Edition
Λουράκι ρολογιού - υλικό
Δέρμα
Αριθμός Αναφοράς
REF.UBCHMCOM47BU - Automatic Swiss Mechanics
Λουράκι ρολογιού - μήκος
Μακρύ (πάνω από 200 mm)
Ασφαλισμένη αποστολή
Ναι
Βαμμένο καντράν
Όχι
Περίοδος
2020+
Κίνηση
Αυτόματη
Υλικό θήκης
Stainless steel
Περιλαμβάνεται το αρχικό κουτί
Ναι
Περιλαμβάνονται τα αρχικά έγγραφα
Διάμετρος θήκης
47 mm
Περιλαμβάνεται η αρχική εγγύηση
Κατάσταση
Αφόρετο - χωρίς σημάδια φθοράς
Έτος
2026
Πωλήθηκε από τον/-ην
ΙταλίαΕπαληθεύτηκε
Πουλημένα αντικείμενα
100%