Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40SAL - Ltd. Edition - Άνδρες - 2026
ημέρες
15
ώρες
00
λεπτά
20
δευτερόλεπτα
Εναρκτήρια προσφορά
Τιμή επιφύλαξης δεν επιτεύχθηκε
Alfonso Minondo
Ειδικός
Επιλεγμένο από Alfonso Minondo
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
Δεν υποβλήθηκαν προσφορές
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133090 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
UBLAST Aquatic περιορισμένη έκδοση, αναφορά UBAQ40SAL, ανδρικό αυτόματο ρολόι inox 40 mm με μηχανισμό NH35, καινούργιο με κουτί, έγγραφα και διεθνή εγγύηση.
Περίληψη με τη βοήθεια τεχνητής νοημοσύνης
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος Εξουσιοδοτημένος Επωλητής
Προτείνουμε το μοντέλο "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition
Κασανάς ανοξείδωτος - επίπεδο γυαλί από ορυκτό - Αυτόματο NH35 - λουράκι ανοξείδωτο
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ: ώρα - λεπτά - δευτερόλεπτα - ημερομηνία
ΚΑΣΑ: ανοξείδωτο ατσάλι
ΔΙΕΝΕΡΓΗΤΗΣ: περιστρεφόμενη μη αντιστρεπτική φάση 120 κροτάλων - έγχρωμο ολικό από αλουμίνιο
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 40 mm
Υ Ύ Ξ Η ΚΑΣΑΣ: 12 mm
ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ: σατινέ - γυαλιστερό
ΚΟΡΩΝΑ: βιδωτή - ανοξείδωτο ατσάλι
ΟΡΟΦΗ: επίπεδο ορυκτό
ΔΑΚΤΙΛΑ: βιδωτό σφιχτό - ανοξείδωτο ατσάλι
ΑΝΑΚΑΤΑΤΕΡΑ: 25 ATM - 250 μέτρα
ΚΙΝΗΣΗ: αυτόματο Seiko NH35
ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΝΔΕΙΞΗ: αδιαφανές με λαμπερούς φωτεινούς δείκτες - λαμπερά λεπτά με φωτεινές εγχύσεις
ΚΛΕΙΔΩΜΑ: 18 mm - deployante - ανοξείδωτο ατσάλι
ΛΟΥΡΑΚΙ: 20 mm - ανοξείδωτο ατσάλι - σατινέ/γυαλιστερό
ΒΑΡΟΣ: 137 γρ
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
Νέο, ποτέ μη φορεμένο – συμπεριλαμβάνεται διεθνή εγγύηση 2 ετών
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ – ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
ΚΑΝΟΝΑΣ ΓΙΑ ΌΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
LOGISTIKI/APOTHIKI
Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται από την αποθήκη μας στην ΙΤΑΛΙΑ
ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ
Δεν υπάρχει πρόσθετο τέλος εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης
ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ - ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΤΟΜΕΙΑ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
ΚΑΣΑ: ανοξείδωτο ατσάλι
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 40 mm
Υ Ύ Ξ Η ΚΑΣΑΣ: 12 mm
ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ: σατινέ - γυαλιστερό
ΟΡΟΦΗ: επίπεδο ορυκτό
ΚΙΝΗΣΗ: αυτόματο Seiko NH35
ΒΑΡΟΣ: 137 γρ
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
LOGISTIKI/APOTHIKI
ΑΝΑΤΟΜΕΙΑ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Λεπτομέρειες
Μάρκα
Ublast
Φύλο
Άνδρες
Μοντέλο
Aquatic
Λουράκι ρολογιού - υλικό
Ατσάλι
Αριθμός Αναφοράς
REF.UBAQ40SAL - Ltd. Edition
Λουράκι ρολογιού - μήκος
Μακρύ (πάνω από 200 mm)
Ασφαλισμένη αποστολή
Ναι
Βαμμένο καντράν
Όχι
Περίοδος
2020+
Κίνηση
Αυτόματη
Υλικό θήκης
Stainless steel
Περιλαμβάνεται το αρχικό κουτί
Ναι
Περιλαμβάνονται τα αρχικά έγγραφα
Διάμετρος θήκης
40 mm
Περιλαμβάνεται η αρχική εγγύηση
Κατάσταση
Αφόρετο - χωρίς σημάδια φθοράς
Έτος
2026
Πωλήθηκε από τον/-ην
ΙταλίαΕπαληθεύτηκε
Πουλημένα αντικείμενα
100%