Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40BK - Ltd.Edition - Άνδρες - 2026
ημέρες
18
ώρες
32
λεπτά
38
δευτερόλεπτα
Εναρκτήρια προσφορά
Τιμή επιφύλαξης δεν επιτεύχθηκε
Alfonso Minondo
Ειδικός
Επιλεγμένο από Alfonso Minondo
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
Δεν υποβλήθηκαν προσφορές
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133188 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Limited Edition, αναφορά REF.UBQDR40BK, κάσα από ανοξείδωτο ατσάλι 40 mm, μηχανισμός αυτόματος NH36, καντράν Clous de Paris με λατινικούς αριθμούς, μακριό ρολόι, νέο με αυθεντικό κουτί, έγγραφα και διεθνή εγγύηση.
Περίληψη με τη βοήθεια τεχνητής νοημοσύνης
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος Εξουσιοδοτημένος Διανομέας
UBLAST είναι ένα ιταλικό εγγεγραμμένο σήμα.
Προτείνουμε το μοντέλο " UBLAST - QUADRANGULAR " Limited Edition
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ: ώρα - λεπτά - δεύτερα - ημερομηνία - ιταλικά/αγγλικά
ΚΑΣΑ: ανοξείδωτο ατσάλι 316L
ΚΑΡΟΠΟΣ: ανοξείδωτο ατσάλι 316L - στερεωμένο με 8 βίδες
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 40 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 11 mm
ΤΕΛΕΙΩΜΑ: βουρτσιστό - γυαλιστερό
ΤΖΑΜΙ: ζαφείρι επίπεδο
ΑΝΑΛΑΦΡΟ NOTA: 10 ATM - 100 μέτρα
ΚΙΝΗΣΗ: αυτόματη Seiko NH36
ΚΛΕΙΣΙΜΟ: 18 mm deployant - ανοξείδωτο ατσάλι 316L
ΛΑΒΗ: 20 mm ανοξείδωτο ατσάλι 316L - βουρτσιστό/γυαλιστερό
ΒΑΡΟΣ: 163g
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
Νέο, ποτέ μη φορεμένο – συμπεριλαμβάνεται διεθνής εγγύηση 2 ετών
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
INFO
ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΤΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ
ΚΑΝΟΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ/ΑΠΟΘΗΚΗ
Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται από την αποθήκη μας που βρίσκεται στην ΙΤΑΛΙΑ
ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΑΣΦΑΛΟΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ
Καμία επιπλέον χρέωση εντός Ευρωπαϊκής Ένωσης
ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΑΣΦΑΛΟΥΣΗΣ - ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΚΡΙΣΗ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 40 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 11 mm
ΤΖΑΜΙ: ζαφείρι επίπεδο
ΚΙΝΗΣΗ: αυτόματη Seiko NH36
ΒΑΡΟΣ: 163g
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
INFO
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ/ΑΠΟΘΗΚΗ
ΑΝΑΚΡΙΣΗ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Λεπτομέρειες
Μάρκα
Φύλο
Άνδρες
Μοντέλο
Quadrangular - Sapphire Glass
Λουράκι ρολογιού - υλικό
Ατσάλι
Αριθμός Αναφοράς
REF.UBQDR40BK - Ltd.Edition
Λουράκι ρολογιού - μήκος
Μακρύ (πάνω από 200 mm)
Ασφαλισμένη αποστολή
Ναι
Βαμμένο καντράν
Όχι
Περίοδος
2020+
Κίνηση
Αυτόματη
Υλικό θήκης
Stainless steel
Περιλαμβάνεται το αρχικό κουτί
Ναι
Περιλαμβάνονται τα αρχικά έγγραφα
Διάμετρος θήκης
40 mm
Περιλαμβάνεται η αρχική εγγύηση
Κατάσταση
Αφόρετο - χωρίς σημάδια φθοράς
Έτος
2026
Πωλήθηκε από τον/-ην
ΙταλίαΕπαληθεύτηκε
Πουλημένα αντικείμενα
100%