Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40CHA - Ltd.Edition - Άνδρες - 2026
ημέρες
20
ώρες
35
λεπτά
52
δευτερόλεπτα
Εναρκτήρια προσφορά
Τιμή επιφύλαξης δεν επιτεύχθηκε
Alfonso Minondo
Ειδικός
Επιλεγμένο από Alfonso Minondo
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
Δεν υποβλήθηκαν προσφορές
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133284 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Limited Edition ρολόι χεριού, κάσα από ανοξείδωτο ατσάλι 40 mm με ζαφειρένιο γυάλι, αυτόματο μηχανισμό Seiko NH36, μακρύ ατσάλινο λουρί (>200 mm), αναφορά REF.UBQDR40CHA, καινούριο με αρχική συσκευασία, έγγραφα και διεθνή εγγύηση 2 ετών.
Περίληψη με τη βοήθεια τεχνητής νοημοσύνης
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος Εξουσιοδοτημένος Διανομέας
UBLAST είναι ένα ιταλικό εμπορικό σήμα κατατεθειμένο.
Προτείνουμε το μοντέλο "UBLAST - QUADRANGULAR" Limited Edition
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ: ώρα - λεπτά - δευτερόλεπτα - ημερολόγιο - ιταλικά/αγγλικά
ΚΑΣΑ: ανοξείδωτος χάλυβας 316L
ΓΚΙΕΡΑ: ανοξείδωτος χάλυβας 316L - στερεωμένος με 8 βίδες
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 40 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 11 mm
ΦΙΝΙΡΑ: λουστραριστή - γυαλιστερή
ΚΑΘΡΕΦΤΑ: ζαφείρι επίπεδο
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΝΤΟΧΗ: 10 ATM - 100 μέτρα
ΚΙΝΗΣΗ: αυτόματη Seiko NH36
ΚΛΕΙΔΩΜΑ: 18 mm deployante - ανοξείδωτος χάλυβας 316L
ΛΟΥΡΑΚΙ: 20 mm ανοξείδωτος χάλυβας 316L - λουστραριστό/γυαλιστερό
ΒΑΡΟΣ: 163gr
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
Νέο, ποτέ φορεμένο – συμπεριλαμβάνεται διεθνής εγγύηση 2 ετών
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
INFO
ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
ΚΑΝΟΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ
LOGISTIKH/ΑΠΟΘΗΚΗ
Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται από την αποθήκη μας που βρίσκεται στην ΙΤΑΛΙΑ
Ασφαλισμένη Αποστολή - Εθνική και Ευρώπη
Δεν υπάρχουν πρόσθετα τέλη within την Ευρωπαϊκή Ένωση
Ασφαλισμένη Αποστολή - ΕΚΤΟΣ Ευρώπης - ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΤΙΔΟΝΤΑΣ/ΑΝΑΤΙΜΟΣ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 40 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 11 mm
ΚΑΘΡΕΦΤΑ: ζαφείρι επίπεδο
ΚΙΝΗΣΗ: αυτόματη Seiko NH36
ΒΑΡΟΣ: 163gr
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
INFO
LOGISTIKH/ΑΠΟΘΗΚΗ
ΑΝΑΤΙΔΟΝΤΑΣ/ΑΝΑΤΙΜΟΣ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Λεπτομέρειες
Μάρκα
Φύλο
Άνδρες
Μοντέλο
Quadrangular - Sapphire Glass
Λουράκι ρολογιού - υλικό
Ατσάλι
Αριθμός Αναφοράς
REF.UBQDR40CHA - Ltd.Edition
Λουράκι ρολογιού - μήκος
Μακρύ (πάνω από 200 mm)
Ασφαλισμένη αποστολή
Ναι
Βαμμένο καντράν
Όχι
Περίοδος
2020+
Κίνηση
Αυτόματη
Υλικό θήκης
Stainless steel
Περιλαμβάνεται το αρχικό κουτί
Ναι
Περιλαμβάνονται τα αρχικά έγγραφα
Διάμετρος θήκης
40 mm
Περιλαμβάνεται η αρχική εγγύηση
Κατάσταση
Αφόρετο - χωρίς σημάδια φθοράς
Έτος
2026
Πωλήθηκε από τον/-ην
ΙταλίαΕπαληθεύτηκε
Πουλημένα αντικείμενα
100%