Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Άνδρες - 2026
ημέρες
23
ώρες
39
λεπτά
53
δευτερόλεπτα
Τρέχουσα προσφορά
Τιμή επιφύλαξης δεν επιτεύχθηκε
Alfonso Minondo
Ειδικός
Επιλεγμένο από Alfonso Minondo
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
1 άλλο άτομο το κοιτάει
IT
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133284 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
Μοντέλο Brigate Limited Edition, αναφορά REF.UBBRG42BKBK, περίοδος 2020+, κίνηση αυτόματη Seiko NH35, κάσα ατσάλι 42 mm με μαύρη επικάλυψη IP, ματ καντράν, λουράκι λάστιχο Tropic 20 mm, αντοχή νερού 200 m, πλήρες σε κουτί, έγγραφα και διεθνής εγγύηση 2 ετών, καινούριο.
Περίληψη με τη βοήθεια τεχνητής νοημοσύνης
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος εξουσιοδοτημένος διανομέας
UBLAST είναι ένα ιταλικό καταχωρισμένο εμπορικό σήμα.
Προτείνουμε το μοντέλο "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Κασά 316L ανοξείδωτο ατσάλι - ζαφείρι γυαλί – ιαπωνικό αυτόματο Seiko NH35 - λουράκι tropic FKM
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ: ώρα - λεπτά - δεύτερα - ημερομηνία
ΚΑΣΑ: ανοξείδωτο ατσάλι 316L - μαύρη επεξεργασία IP
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 42 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 12,6 mm
ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ: σαμπιέ
ΓΥΑΛΙ: ζαφείρι
ΒΑΦΗ: βιδωτή - ανοξείδωτο ατσάλι 316L
ΑΝΑΚΑΤΑΛΛΙΕΣ: 20 ATM - 200 μέτρα
ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ: Seiko NH35
ΔΙΑΚΑΤΑΚΤΗΣΗ: ματ - αραβικοί αριθμοί φωτεινοί - φωτεινά δείκτες
ΚΛΕΙΔΙ: 18 mm - καρφί - ανοξείδωτο ατσάλι 316L - μαύρη επεξεργασία IP
ΛΟΥΡΑΚΙ: 20 mm - tropic σε φουσκωτή πάστα FKM
ΒΑΡΟΣ: 105 γρ
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
Νέο, ποτέ φορεμένο – 2 έτη διεθνής εγγύηση συμπεριλαμβάνεται
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
ΚΑΝΟΝΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
LOGISTICS/ΑΠΟΘΗΚΗ
Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται από την αποθήκη μας στην ΙΤΑΛΙΑ
ΑΝΙΧΝΕΥΣΗ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ - ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ
Δεν υπάρχει πρόσθετος φόρος εντός Ευρωπαϊκής Ένωσης
ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ - ΕΞΤΡΑ ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΚΡΙΣΗ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 42 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 12,6 mm
ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ: σαμπιέ
ΓΥΑΛΙ: ζαφείρι
ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ: Seiko NH35
ΒΑΡΟΣ: 105 γρ
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
LOGISTICS/ΑΠΟΘΗΚΗ
ΑΝΑΚΡΙΣΗ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Λεπτομέρειες
Μάρκα
Φύλο
Άνδρες
Μοντέλο
Brigate
Λουράκι ρολογιού - υλικό
Καουτσούκ
Αριθμός Αναφοράς
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Λουράκι ρολογιού - μήκος
Μακρύ (πάνω από 200 mm)
Ασφαλισμένη αποστολή
Ναι
Βαμμένο καντράν
Όχι
Περίοδος
2020+
Κίνηση
Αυτόματη
Υλικό θήκης
Stainless steel
Περιλαμβάνεται το αρχικό κουτί
Ναι
Περιλαμβάνονται τα αρχικά έγγραφα
Διάμετρος θήκης
42 mm
Περιλαμβάνεται η αρχική εγγύηση
Κατάσταση
Αφόρετο - χωρίς σημάδια φθοράς
Έτος
2026
Πωλήθηκε από τον/-ην
ΙταλίαΕπαληθεύτηκε
Πουλημένα αντικείμενα
100%