Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Άνδρες - 2026
ημέρα
18
ώρες
30
λεπτά
52
δευτερόλεπτα
Εναρκτήρια προσφορά
Τιμή επιφύλαξης δεν επιτεύχθηκε
Alfonso Minondo
Ειδικός
Επιλεγμένο από Alfonso Minondo
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
Δεν υποβλήθηκαν προσφορές
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133284 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
Ρολόι UBLAST Brigate Limited Edition, αναφέρεται REF.UBBRG42BKBK, περίοδος 2020+, κίνηση αυτόματη Seiko NH35, κάσα ανοξείδωτη 42 mm, IP μαύρο, καντράν μαύρο με φωτιζόμενους ραβδούς, λουρί Tropic από FKM καουτσούκ, αυθεντικό κουτί, έγγραφα και διεθνής 2ετής εγγύηση, νέο και αόρατο.
Περίληψη με τη βοήθεια τεχνητής νοημοσύνης
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος εξουσιοδοτημένος διανομέας
UBLAST είναι ένα ιταλικό εμπορικό σήμα καταχωρημένο.
Προτείνουμε το μοντέλο "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Κασα σιλβιτ εισοδικές 316L - ζαφείρι γυαλί – ιαπωνικός αυθ. Seiko NH35 - λουρί Tropic FKM
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ: ώρα - λεπτά - δεύτερα - ημερομηνία
ΚΑΣΑ: ανοξείδωτη ατσάλι 316L - μαύρη επεξεργασία IP
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 42 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 12,6 mm
ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ: σαββατωμένο
ΓΥΑΛΙ: ζαφείρι
ΚΟΝΤΙΝΑΚΙ: βιδωτό - ανοξείδωτο 316L
ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ: 20 ATM - 200 μέτρα
ΚΙΝΗΣΗ: Seiko NH35
ΔΟΝΤΙΟΣ ΚΑΦΚΑ: ματ - αριθμοί ρωμαίοι φωτιζόμενοι - δείκτες φωτιζόμενοι
ΚΛΕΙΔΙ: 18 mm - αρσάφι - ανοξείδωτο 316L - μαύρη επεξεργασία IP
ΛΟΥΡΙ: 20 mm - Tropic σε καουτσούκ FKM
ΒΑΡΟΣ: 105 g
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
Νέο, ποτέ φορεμένο – συμπεριλαμβάνεται διεθνής εγγύηση 2 ετών
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
ΚΑΝΟΝΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
LOGISTIKI/APOTHIKI
Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται από την αποθήκη μας στην ΙΤΑΛΙΑ
ΑΝΑΛΗΨΗ ΑΣΦΑΛΟΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ
Δεν απαιτείται επιπλέον φόρος εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης
ΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΑΣΦΑΛΟΥΜΕΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ - ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΗ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 42 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 12,6 mm
ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ: σαββατωμένο
ΓΥΑΛΙ: ζαφείρι
ΚΙΝΗΣΗ: Seiko NH35
ΒΑΡΟΣ: 105 g
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
LOGISTIKI/APOTHIKI
ΑΝΑΤΟΛΗ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Λεπτομέρειες
Μάρκα
Φύλο
Άνδρες
Μοντέλο
Brigate
Λουράκι ρολογιού - υλικό
Καουτσούκ
Αριθμός Αναφοράς
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Λουράκι ρολογιού - μήκος
Μακρύ (πάνω από 200 mm)
Ασφαλισμένη αποστολή
Ναι
Βαμμένο καντράν
Όχι
Περίοδος
2020+
Κίνηση
Αυτόματη
Υλικό θήκης
Stainless steel
Περιλαμβάνεται το αρχικό κουτί
Ναι
Περιλαμβάνονται τα αρχικά έγγραφα
Διάμετρος θήκης
42 mm
Περιλαμβάνεται η αρχική εγγύηση
Κατάσταση
Αφόρετο - χωρίς σημάδια φθοράς
Έτος
2026
Πωλήθηκε από τον/-ην
ΙταλίαΕπαληθεύτηκε
Πουλημένα αντικείμενα
100%