Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BU - Ltd. Edition - Άνδρες - 2026
ημέρες
19
ώρες
56
λεπτά
00
δευτερόλεπτα
Εναρκτήρια προσφορά
Τιμή επιφύλαξης δεν επιτεύχθηκε
Alfonso Minondo
Ειδικός
Επιλεγμένο από Alfonso Minondo
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
Δεν υποβλήθηκαν προσφορές
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133284 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
Ρολόι αυτοματισμού UBLAST Brigate διαμέτρου 42 mm από ανοξείδωτο ατσάλι με ζαφείρι, κίνηση Seiko NH35, αδιάβροχο 20 ATM, μονή περιστρεφόμενη στεφάνη, λουράκι Tropic FKM, μαζί με συσκευασία, έγγραφα και διεθνή εγγύηση 2 ετών, περιορισμένη έκδοση REF.UBBRG42BU.
Περίληψη με τη βοήθεια τεχνητής νοημοσύνης
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος Εξουσιοδοτημένος Αντιπρόσωπος
Το UBLAST είναι ένα ιταλικό καταχωρημένο σήμα.
Παρέχουμε το μοντέλο "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Κέσα από ανοξείδωτο χάλυβα 316L - ζάφυρο γυαλί – ιαπωνικό αυτόματο Seiko NH35 - ζώνη Tropic FKM
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ: ώρες - λεπτά - δευτερόλεπτα - ημερομηνία
ΚΈΣΑ: ανοξείδωτος χάλυβας 316L
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 42 mm
ΥΨΟΣ ΚΈΣΑΣ: 12,6 mm
ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ: αμμοβολή
ΚΑΘΡΕΠΤΗΣ: ζάφυρο
ΑΝΑΝΕΖΟΝ: 20 ATM - 200 μέτρα
ΚΙΝΗΣΗ: Seiko NH35
ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ: αδιαφανές - φωτιζόμενοι ρωμαϊκοί αριθμοί - φωτιζόμενες βέλες
ΚΛΕΙΔΩΜΑ: 18 mm - αρδγκλιόνε - ανοξείδωτος χάλυβας 316L
ΖΏΝΗ: 20 mm - Tropic σε σιλικόνη FKM
ΒΑΡΟΣ: 105gr
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
Νέο, ποτέ δεν φορέθηκε – περιλαμβάνεται διεθνής εγγύηση 2 ετών
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
INFO
ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΡΧΙΚΗ ΧΡΗΣΗ
ΚΑΝΟΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΙΑ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ/ΑΠΟΘΗΚΗ
Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται από την αποθήκη μας στην ΙΤΑΛΙΑ
ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ-ΑΝΑΧΕΙΣΗ – ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ
Δεν υπάρχουν επιπλέον φόροι στην Ευρωπαϊκή Ένωση
ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ-ΑΝΑΧΕΙΣΗ – ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΝ Η ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΚΡΙΣΕΙΣ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 42 mm
ΥΨΟΣ ΚΈΣΑΣ: 12,6 mm
ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ: αμμοβολή
ΚΑΘΡΕΠΤΗΣ: ζάφυρο
ΑΝΑΝΕΖΟΝ: 20 ATM - 200 μέτρα
ΚΙΝΗΣΗ: Seiko NH35
ΒΑΡΟΣ: 105gr
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
INFO
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ/ΑΠΟΘΗΚΗ
ΑΝΑΚΡΙΣΕΙΣ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Λεπτομέρειες
Μάρκα
Φύλο
Άνδρες
Μοντέλο
Brigate
Λουράκι ρολογιού - υλικό
Καουτσούκ
Αριθμός Αναφοράς
REF.UBBRG42BU - Ltd. Edition
Λουράκι ρολογιού - μήκος
Μακρύ (πάνω από 200 mm)
Ασφαλισμένη αποστολή
Ναι
Βαμμένο καντράν
Όχι
Περίοδος
2020+
Κίνηση
Αυτόματη
Υλικό θήκης
Stainless steel
Περιλαμβάνεται το αρχικό κουτί
Ναι
Περιλαμβάνονται τα αρχικά έγγραφα
Διάμετρος θήκης
42 mm
Περιλαμβάνεται η αρχική εγγύηση
Κατάσταση
Αφόρετο - χωρίς σημάδια φθοράς
Έτος
2026
Πωλήθηκε από τον/-ην
ΙταλίαΕπαληθεύτηκε
Πουλημένα αντικείμενα
100%