Ublast - Sovereign Chronograph - Sapphire Glass - REF.UBSOV40CHA - Ltd. Edition - Άνδρες - 2026
ημέρες
07
ώρες
03
λεπτά
08
δευτερόλεπτα
Τρέχουσα προσφορά
Τιμή επιφύλαξης δεν επιτεύχθηκε
Alfonso Minondo
Ειδικός
Επιλεγμένο από Alfonso Minondo
Πάνω από έξι χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ρολόγια με ευρύ δίκτυο.
1 άλλο άτομο το κοιτάει
IT
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133188 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
Sovereign Chronograph - Σφυρη glas, αναφορά REF.UBSOV40CHA, 40 mm ατσάλινο кварτζ ορολόγιο περιορισμένης έκδοσης, μακρύ δερμάτινο λουρί, με αρχικό κουτί, έγγραφα και διεθνή εγγύηση.
Περίληψη με τη βοήθεια τεχνητής νοημοσύνης
Περιγραφή από τον πωλητή
Επίσημος Αδειοδοτημένος Διανομέας
Το UBLAST είναι μια καταγεγραμμένη ιταλική μάρκα.
Προσφέρουμε το μοντέλο "UBLAST - SOVEREIGN" Limited Edition
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ: ημερολόγιο - χρονογράφος - ταχυμετρία
ΚΑΣΑ: ανοξείδωτο ατσάλι 316L
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 40 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 11,6 mm
GHIERA: σταθερή ζιγκ-ζαγκ - ανοξείδωτο ατσάλι 316L
ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ: λαμπερό
ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΣ: ζαφείρι κυρτό
FONDELLO: ανοξείδωτο ατσάλι 316L - σφιχτός με βίδα
ΑΝΤΟΧΗ ΣΤΟ ΝΕΡΟ: 5 ATM - 50 μέτρα
ΚΙΝΗΣΗ: κρύσταλλος Miyota cronOS20
ΚΛΕΙΔΙ: 18 mm - αρδιγλόγιο ανοξείδωτο 316L
ΛΟΥΡΑ: 20 mm - διατρητό - πραγματικό δέρμα made in italy - χειροποίητο
ΒΑΡΟΣ: 60 g
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
Νέο, ποτέ φορεμένο – 2 έτη διεθνής εγγύηση συμπεριλαμβάνονται
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
ΚΑΝΟΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ
LOGISTIKI/APOTHIKI
Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται από την αποθήκη μας στην ΙΤΑΛΙΑ
ΑΕΙΗΣΗ ΑΝΑΝΕΚΤΗΤΟΝ ΜΕ ΑΣΦΑΛΙΣΗ - ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ
Δεν ισχύει κανένα πρόσθετο τέλος εντός Ευρωπαϊκής Ένωσης
ΑΕΙΗΣΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ - ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - ΚΟΣΜΟΣ
ΑΝΑΤΟΜΙΑ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: Ø 40 mm
ΥΨΟΣ ΚΑΣΑΣ: 11,6 mm
ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ: λαμπερό
ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΣ: ζαφείρι κυρτό
ΒΑΡΟΣ: 60 g
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΗΣΗ
LOGISTIKI/APOTHIKI
ΑΝΑΤΟΜΙΑ
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Λεπτομέρειες
Μάρκα
Φύλο
Άνδρες
Μοντέλο
Sovereign Chronograph - Sapphire Glass
Λουράκι ρολογιού - υλικό
Δέρμα
Αριθμός Αναφοράς
REF.UBSOV40CHA - Ltd. Edition
Λουράκι ρολογιού - μήκος
Μακρύ (πάνω από 200 mm)
Ασφαλισμένη αποστολή
Ναι
Βαμμένο καντράν
Όχι
Περίοδος
2020+
Κίνηση
Χαλαζία (Quartz)
Υλικό θήκης
Stainless steel
Περιλαμβάνεται το αρχικό κουτί
Ναι
Περιλαμβάνονται τα αρχικά έγγραφα
Διάμετρος θήκης
40 mm
Περιλαμβάνεται η αρχική εγγύηση
Κατάσταση
Αφόρετο - χωρίς σημάδια φθοράς
Έτος
2026
Πωλήθηκε από τον/-ην
ΙταλίαΕπαληθεύτηκε
Πουλημένα αντικείμενα
100%