Denon - AVR-X2000 - Ενσωματωμένο Δίκτυο Πολυκαναλικός δέκτης στερεάς κατάστασης
ημέρες
06
ώρες
12
λεπτά
06
δευτερόλεπτα
Τρέχουσα προσφορά
Τιμή επιφύλαξης δεν επιτεύχθηκε
Matthew McIvor
Ειδικός
1 άλλο άτομο το κοιτάει
RO
RO
Προστασία Αγοραστή Catawiki
Η πληρωμή σας είναι ασφαλής μαζί μας μέχρι να παραλάβετε το αντικείμενό σας.Προβολή λεπτομερειών
Trustpilot 4.4 | 133284 κριτικών
Βαθμολογήθηκε με Άριστα στο Trustpilot.
Περίληψη με τη βοήθεια τεχνητής νοημοσύνης
Περιγραφή από τον πωλητή
Χωρίς τηλεχειριστήριο.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:
Εύρος δέσμευσης: FM, MW
Ισχύς εξόδου: 95 watt ανά κανάλι σε 8Ω (στερεο)
Έξοδος Surround: 95W (μπροστά), 95W (κέντρο), 95W (πίσω)
Απόκριση συχνοτήτων: 10 Hz έως 100 kHz
Ολοκληρωμένη αρμονική παραμόρφωση: 0,08%
Ευαισθησία εισόδου: 200 mV (γραμμή)
Δείκτης σήματος προς θόρυβο: 100 dB (γραμμή)
Ψηφιακές είσοδοι: κοξιαλ, οπτική, USB, LAN
Σύνδεσμοι βίντεο: HDMI, component, composite
Διαστάσεις: 434 x 167 x 330 mm
Βάρος: 9,5 kg
Το πακέτο αποστέλλεται ασφαλισμένα για να προστατεύσει τόσο τον αγοραστή όσο και τον πωλητή.
Για οποιεσδήποτε περαιτέρω επιθυμίες συσκευασίας, παρακαλούμε μηνύματα μετά την αγορά.
Ελέγξτε αυτές καλά πριν από την αγορά.
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Χωρίς τηλεχειριστήριο.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:
Εύρος δέσμευσης: FM, MW
Διαστάσεις: 434 x 167 x 330 mm
Βάρος: 9,5 kg
Ιστορία πωλητή
Μετάφραση από Google Μετάφραση
Λεπτομέρειες
Εποχή
Μετά το 2000
Μάρκα
Denon
Μοντέλο
AVR-X2000 - Integrated Network
Multiple models
Όχι
Φυσική κατάσταση
Καλή
Number of objects
1
Includes
No extra's
Βάρος
8 kg
Λειτουργική κατάσταση
Δοκιμάστηκε και λειτουργεί/παίζεται
Πωλήθηκε από τον/-ην
ΟλλανδίαΕπαληθεύτηκε
18944
Πουλημένα αντικείμενα
98.79%