Pokémon - 1 Sealed box - Scarlet & Violet - Prismatic Evolutions

02
päivät
20
tuntia
20
minuuttia
56
sekuntia
Nykyinen tarjous
€ 34
Ei pohjahintaa
DK
34 €
PL
29 €
IT
20 €

Catawikin ostaja turva

Maksusi pidetään turvassa, kunnes saat esineesi. Näytä tiedot

Trustpilot 4.4 | 141736 arvostelua

Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.

Pokémon TCG: Prismatic Evolutions Surprise Box, englanniksi, 1 kohde, kunto EX.

Tekoälyavusteinen yhteenveto

Myyjän antama kuvaus

Pokémon TCG: Prismatic Evolutions – Surprise Box
Ota Pokémonin taikuus haltuunsa ekskluusin Prismatic Evolutions Surprise Boxin kanssa! Tämä ainutlaatuinen kokoelmakotelo tarjoaa jännittävän ja monipuolisen sisällön, täydellinen sekä keräilijöille että pelaajille, jotka haluavat laajentaa kokoelmaansa.

Joka boxi sisältää yllättävän valikoiman suosittujen Scarlet & Violet – Prismatic Evolutions -sarjan sisällöstä ja takaa yhdistelmän arvoa, jännitystä ja keräilyä. Satunnaisen luonteensa ansiosta jokainen boxi on ainutlaatuinen – ideaali yllätyksiä rakastaville.

Miksi valita tämä box?
Täydellinen keräilijöille ja pelaajille
Ainutlaatuista ja vaihtuvaa sisältöä per boxi
Erityisen lahjaksi jokaiselle Pokémon-fanille
Osa suosittua Prismatic Evolutions -settiä

Sisältö (satunnaisesti koottu)
4 Pokémon TCG -boosterpakkia Prismatic Evolutionsista
1 eksklusiivinen (foil) promokortti Eevee tai sen evoluution
Kestävä säilytyslaatikko jakajineen korttien säilytystä varten
Lisävarusteita ja/tai yllätyksiä

Jokainen boosterpack tarjoaa uuden mahdollisuuden harvinaisiin kortteihin, mikä tekee tästä boxista paitsi hauskan avata myös arvokkaan kokoelmallesi.

Tiedot
Kieli: Englanti
Kunto: Uusi ja suljettu
Sopii: 6+

Pokémon TCG: Prismatic Evolutions – Surprise Box
Ota Pokémonin taikuus haltuunsa ekskluusin Prismatic Evolutions Surprise Boxin kanssa! Tämä ainutlaatuinen kokoelmakotelo tarjoaa jännittävän ja monipuolisen sisällön, täydellinen sekä keräilijöille että pelaajille, jotka haluavat laajentaa kokoelmaansa.

Joka boxi sisältää yllättävän valikoiman suosittujen Scarlet & Violet – Prismatic Evolutions -sarjan sisällöstä ja takaa yhdistelmän arvoa, jännitystä ja keräilyä. Satunnaisen luonteensa ansiosta jokainen boxi on ainutlaatuinen – ideaali yllätyksiä rakastaville.

Miksi valita tämä box?
Täydellinen keräilijöille ja pelaajille
Ainutlaatuista ja vaihtuvaa sisältöä per boxi
Erityisen lahjaksi jokaiselle Pokémon-fanille
Osa suosittua Prismatic Evolutions -settiä

Sisältö (satunnaisesti koottu)
4 Pokémon TCG -boosterpakkia Prismatic Evolutionsista
1 eksklusiivinen (foil) promokortti Eevee tai sen evoluution
Kestävä säilytyslaatikko jakajineen korttien säilytystä varten
Lisävarusteita ja/tai yllätyksiä

Jokainen boosterpack tarjoaa uuden mahdollisuuden harvinaisiin kortteihin, mikä tekee tästä boxista paitsi hauskan avata myös arvokkaan kokoelmallesi.

Tiedot
Kieli: Englanti
Kunto: Uusi ja suljettu
Sopii: 6+

Tiedot

Kunto
Erinomainen (EX)
Tyyppi
Sealed box
Sarja / aikakausi
Scarlet & Violet
Setti
Prismatic Evolutions
Esineiden lkm
1
Keräilykorttipeli / teema
Pokémon
Julkaisija
Pokémon
Kieli
Englanti
Myynyt käyttäjä
AlankomaatVerifioitu
Yksityinen

Samankaltaisia esineitä

  • ​
    ​
    ​
  • ​
    ​
    ​
  • ​
    ​
    ​
  • ​
    ​
    ​
  • ​
    ​
    ​
  • ​
    ​
    ​
  • ​
    ​
    ​
  • ​
    ​
    ​
  • ​
    ​
    ​
  • ​
    ​
    ​

Sinulle kategoriassa

Pokémon

  • ​
    ​
    ​
  • ​
    ​
    ​
  • ​
    ​
    ​
  • ​
    ​
    ​
  • ​
    ​
    ​
  • ​
    ​
    ​
  • ​
    ​
    ​
  • ​
    ​
    ​
  • ​
    ​
    ​
  • ​
    ​
    ​