Ublast - Hydro - REF.UBHDR46BU - Automatic - Sub 100 ATM - Férfi - 2026
napok
22
óra
23
perc
22
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
UBLAST Hydro Professional Diver, 46 mm rozsdamentes acél tok, automata Seiko NH35 szerkezet, gumi szíj, vízálló 100 ATM-ig (1000 m), új dobozzal, dokumentumokkal és két éves nemzetközi garanciával.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Official Authorized Dealer
UBLAST egy olasz bejegyzett márkanév.
A „UBLAST HYDRO Professional Diver” modell kínálatát tesszük elérhetővé:
Funkció: óra, perc, másodperc
Tok mérete: 46x16 mm – 316L rozsdamentes acél – héliumszelep
Naprajz: lumineszcens indexek és mutatók
Lünetta: acél- és alumínium – 120K unidirekcionális fordulatszám
Mozgás: japán automata Seiko NH35 – (24 rubin, 41 órás töltési tartalék)
Üveg: zafír
Korona: 316L rozsdamentes acél – 4 óránál csavart
Hátlap: 316L rozsdamentes acél – csavaros
Szíj: kaucsuk – kb. 250 mm
Csuklópánt zár: 316L rozsdamentes acél – csattal/ tűvel
Vízállóság: 100 ATM – 1000 méter
FÉRFI
Súly: kb. 170 g
REND
Új – 2 év nemzetközi garancia
TARTALOM
INFO
FONTOS MEGJEGYZÉS ELŐSZÖL
MINDEN ÓRÁK DATARÓL
LOGISZTIKA/ RAKTÁR
Minden megrendelést Olaszországban található raktárunkból küldünk
KÖZPONTI ÉS EURÓPAI SZÁLLÍTÁS
Nem jár extra költség az Európai Unión belül
EXTRA-EUROPAI SZÁLLÍTÁS – A FÖLDREND
VÉLEMÉNY/FEEDBACK
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
Official Authorized Dealer
Funkció: óra, perc, másodperc
Üveg: zafír
Szíj: kaucsuk – kb. 250 mm
FÉRFI
Súly: kb. 170 g
REND
Új – 2 év nemzetközi garancia
TARTALOM
INFO
FONTOS MEGJEGYZÉS ELŐSZÖL
MINDEN ÓRÁK DATARÓL
LOGISZTIKA/ RAKTÁR
KÖZPONTI ÉS EURÓPAI SZÁLLÍTÁS
VÉLEMÉNY/FEEDBACK
Modell
Hydro
Óraszíj anyaga
Gumi
Referenciaszám
REF.UBHDR46BU - Automatic - Sub 100 ATM
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
46 mm
Eladott tárgyak
100%