Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Férfi - 2026
napok
12
óra
09
perc
51
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
UBLAST Brigate Limited Edition, hivatkozás REF.UBBRG42BZBK, 42 mm-es rozsdamentes acél tokos automata óragyártás Seiko NH35-es mozgatással, hosszú Tropic gumistrap, 200 méteres vízállóság, új eredeti dobozzal, papírokkal és két éves nemzetközi garanciával.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Official Authorized Dealer
UBLAST egy olasz regisztrált márka.
A kínálatban van a „UBLAST - BRIGATE” - Limited Edition modell
Rozsdamentes acél tok 316L - zafír üveg – japán automata Seiko NH35 - tropic FKM szíj
FUNKCIÓK: óra - perc - másodperc - dátum
TOK: 316L rozsdamentes acél – bronz IP kezeléssel
ÁTMÉRŐ: Ø 42 mm
TOK KÉSZÜLT GÖRÖG: 12,6 mm
BEFEJEZÉS: szumiált
KORONA: csavaros zár - 316L rozsdamentes acél - bronz IP kezelés
ÜVEG: zafír
ALJÁN: csavaros zár - 316L rozsdamentes acél
VÍZÁLLÓSÁG: 20 ATM - 200 méter
MOZGATÓ: Seiko NH35
ŐRZO: matt – világító római számok – világító órajelzők
ZÁRÁS: 18 mm - csapos csaton - 316L rozsdamentes acél - bronz IP kezelés
SZÍJ: 20 mm - tropic gumiból FKM
SÚLY: 105 g
ÁLLAPOT
ÚJ – soha nem viselt – nemzetközi garancia 2 év.
TARTALOM
INFÓ
FONTOS MEGJEGYZÉS - ELŐTTE HASZNÁLAT
SDA MINDENÓRAKOK DÁTUMOS MŰKÖDTETÉSÉRE
LOGISZTIKA / RAKTÁR
Minden megrendelés az ITALIÁBAN található raktárunkból indul.
SZÁLLÍTÁS - FELELŐSSÉGBIZTOSÍTOTT - NEMZETI ÉS EUROPA
Nincs további adó az Európai Unión belül
SZÁLLÍTÁS - FELELŐSSÉGBIZTOSÍTOTT - OUTSIDE EUROPE - WORLD
VÉLEMÉNY
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
Official Authorized Dealer
ÁTMÉRŐ: Ø 42 mm
TOK KÉSZÜLT GÖRÖG: 12,6 mm
BEFEJEZÉS: szumiált
ÜVEG: zafír
VÍZÁLLÓSÁG: 20 ATM - 200 méter
MOZGATÓ: Seiko NH35
SÚLY: 105 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFÓ
LOGISZTIKA / RAKTÁR
VÉLEMÉNY
Modell
Brigate
Óraszíj anyaga
Gumi
Referenciaszám
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
42 mm
Eladott tárgyak
100%