Ublast - Chronobeat - Pulsometer - REF.UBCHB43BK - Ltd. Edition - Férfi - 2026
napok
18
óra
11
perc
42
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
Chronobeat - Pulzusóra, hivatkozás REF.UBCHB43BK - Limited Edition, quartz mozgás, rozsdamentes acél tokkal 43 mm, gumiszíj, új, soha nem viselt, tartalmaz eredeti dobozt és papírokat nemzetközi garanciával.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Official Authorized Dealer
UBLAST egy olasz bejegyzett márkanév.
Az „UBLAST - CHRONOBEAT” Limited Edition modelljét kínáljuk.
FUNKCIÓK: dátum— stopperóra — pulzusmérő skála
TOK: rozsdamentes acél 316L
ÁTMÉRŐ: Ø 42,5 mm
MAGASSÁG: 13 mm
KERET: fix— fényes— rozsdamentes acél 316L
BEFEJEZÉS: csiszolt
KÓRNA: rozsdamentes acél 316L— csavaros lezárás
ÜVEG: zöld üvegszerátsítási növényesített ásvány
HATÓSÉG: rozsdamentes acél 316L— csavaros zár
MOZGATÓ: kvarc Miyota crono OS20
ZÁR: 20 mm— rozsdamentes acél tüske
KARHOSZAKASZ: 22 mm— gumi
SÚLY: 87 g
ÁLLAPOT
Új, soha nem használt – 2 év nemzetközi garancia érvényes
TARTALOM
INFÓ
FONTOS MEGJEGYZÉS - ELŐSZÖRI HASZNÁLAT
DÁTUMOT ARTÓ ÓRÁKRA VONATKOZÓ SZABÁLY
LOGISZTIKA/CHARÁZAT
Minden megrendelés az olaszországi raktárból indul.
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTOTT - HAZAI ÉS EURÓPA
Nincs további adó az Európai Unión belül
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTOTT - EXTRAEUROPA - VILÁG
VÉLEMÉNY
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
Official Authorized Dealer
TOK: rozsdamentes acél 316L
ÁTMÉRŐ: Ø 42,5 mm
MAGASSÁG: 13 mm
BEFEJEZÉS: csiszolt
KARHOSZAKASZ: 22 mm— gumi
SÚLY: 87 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFÓ
LOGISZTIKA/CHARÁZAT
VÉLEMÉNY
Modell
Chronobeat - Pulsometer
Óraszíj anyaga
Gumi
Referenciaszám
REF.UBCHB43BK - Ltd. Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
Működés
Kvarc
A tok átmérője
43 mm
Eladott tárgyak
100%