Ublast - Elegant - REF.UBEL40GGR - Férfi - 2026
Több mint hat év szakmai tapasztalat órák terén és kiterjedt hálózat.
|---|
Catawiki Vevővédelem
Trustpilot 4.4 | 133090 vélemény
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
UBLAST Elegant karóra, hivatkozás REF.UBEL40GGR, 2020+ évjáratú, japán automata Seiko NH35 mozgással, rozsdamentes acél tokkal 40 mm, bőrszíj több mint 200 mm hosszúsággal, új, soha nem hordott, eredeti dobozzal, papírokkal és 2 éves nemzetközi garanciával.
Leírás az eladótól
Official Authorized Dealer
UBLAST egy olasz márka bejegyzett védjegye.
Az UBLAST ELEGANT modellt kínáljuk
Rozsdamentes acél 316L tok – ásványi üveg – japán Seiko NH35 automata – valódi bőr -> szíj
Funkció: óra – perc – másodperc – dátum
Tok: 40x11,5 mm – 316L rozsdamentes acél – rózsaarany IP
Óraszámlap: 3 óránál dátum – lumineszcens indexek és mutatók
Bevágás ( lunetta ): 316L rozsdamentes acél – rögzített
Mechanizmus: japán automata Seiko NH35 – (24 gyémánt – 41 órás járástartalék)
Üveg: domború mineralszemcsés
Korona: 316L rozsdamentes acél – 3 óránál csavarható
Hátlap: 316L rozsdamentes acél – csavarható
Szíj: valódi bőr - (kb. 250 mm a tokkal együtt)
Zár: 316L rozsdamentes acél – csat/billogó tű
Vízállóság: 5ATM – 50 méter
Férfi
Súly: kb. 60 g
FELTÉTELEK
Új – 2 év nemzetközi garancia
TARTALOM
INFO
FONTOS MEGJEGYZÉS AZ ELŐSZOR KIHASZNÁLÁSNÁL
DATUMOT TARTALMAZÓ ÓRÁKRA VONATKOZÓ SZABÁLY
LOGISZTIKA, MINTA RAKTÁR
Minden megrendelés az Olaszországban található raktárunkból indul.
NEMZETI ÉS EURÓPAI SZÁLLÍTÁS
Nincs további adó az Európai Unió területén belül
KÜLFÖLDI SZÁLLÍTÁS – VILÁG
VISSZAJELZÉS
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító általOfficial Authorized Dealer
Üveg: domború mineralszemcsés