Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition - Férfi - 2026
napok
16
óra
22
perc
16
másodperc
Jelenlegi licit
7 másik személy figyeli ezt a tárgyat
PL
FR
Catawiki Vevővédelem
Trustpilot 4.4 | 133090 vélemény
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, hivatkozás REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition, 42 mm-es rozsdamentes acél tok, hosszú bőröv, japán automata mechanizmus holdfázissal, új, eredeti dobozban, papírokkal és két év nemzetközi garanciával.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Hivatalos akkreditált kereskedő
UBLAST egy olasz márka nyilvántartott neve.
Javasoljuk a „UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition” modell bemutatását
Funkció: óra – perc – másodperc – holdfázis
Tok: 42x12mm, rozsdamentes acél 316L
Beosztás/korona: rozsdamentes acél 316L
Ívelt rész: japán automata Miyota alapú, holdfázis-szimulációval, teljes forgás 360°, 31 nap
Üveg: zafír
Konzol/csavar: rozsdamentes acél 316L
Csat: igazi bőr – kb. 250 mm a tok környezetében
Csuklózár: rozsdamentes acél 316L – kihúzható
Vízállóság: 5ATM – 50 méter
nem: férfi
Súly: kb. 95 g
ÁLLAPOT
Új, viselésmentes – 2 év nemzetközi garancia
TARTALOM
INFO
FONTOS MEGJEGYZÉSelső HASZNÁLAT
MINDEN ÓRA DATÁROS FUNKCIÓVAL
LOGISZTIKA/RENDELÉS
a teljes rendelések az ITALY-i központunkból indulnak
SZÁLLÍTÁS NAGYOBB HAZAI ÉS EURÓPAI SZINKRON
Nem jár közvetett adó az Európai Unión belül
KERESKEDELMEZÉS A VILÁG EGYÉB RÉSZÉRE / OUTSIDE EU
VISSZAJELZÉS
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
Üveg: zafír
Vízállóság: 5ATM – 50 méter
nem: férfi
Súly: kb. 95 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFO
MINDEN ÓRA DATÁROS FUNKCIÓVAL
LOGISZTIKA/RENDELÉS
VISSZAJELZÉS
Modell
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Óraszíj anyaga
Bőr
Referenciaszám
REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
42 mm
Eladott tárgyak
100%