Sony E 2,8/16mm SEL16F28 Pancake lens Prime objektív
nap
18
óra
39
perc
23
másodperc
Jelenlegi licit
A licit nem érte el a minimálárat
Rob ter Ellen
Szakértő
Rob ter Ellen által kiválasztva
Több mint 35 év tapasztalat fényképezőgépek és optikai eszközök terén.
16 másik személy figyeli ezt a tárgyat
SK
ES
ES
Leírás az eladótól
Minimalista Elegancia: Sony E 16mm f/2.8 Pancake Objektív - Tökéletes társ a mindennapi utazásodhoz
- Megjelenés dátuma: 2010
- Gyártó: Sony
- Terméknév: E 16mm f/2.8 (SEL16F28)
- Méret: Megközelítőleg 62,0 mm (Ø) x 22,5 mm (H)
- Súly: Megközelítőleg 67 g
- Típus: APS-C tükör nélküli széles látószögű palacsinta objektív
- Objektív csatlakozó: Sony E-mount
- Működés: Teljesen működőképes
- Burkolat megjelenése: Kis karcolások a korábbi használatból
- Objektív állapot: Apró porszemek jelenléte
- Kiegészítők: Elő- és hátsó sapka, Szűrő
Fontos közlemény: Szállítás korlátozása bizonyos régiókba
Közel-Kelet: Izrael, Irán, Irak, Libanon, Jordánia, Szíria, Jemen és a régió összes többi országa.
Szerződéses feltételek
6. Licitre tett érvényesülésével egyetértesz az összes fent leírt feltétellel.
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
- Megjelenés dátuma: 2010
- Gyártó: Sony
- Súly: Megközelítőleg 67 g
Szerződéses feltételek
Korszak
2000 után
Lencsetípus (fotográfia)
Sony E
Márka
Sony
Model/type nr
E 2,8/16mm SEL16F28 Pancake lens
Fizikai állapot
Újszerű
Funkcionális állapot
Tesztelt és működő
Becsült időszak
Eladó
JapánEllenőrzött
378
Eladott tárgyak
99,24%