Ublast - Traveler Automatic World Time - REF.UBTR47BU/RD - Férfi - 2026
napok
13
óra
59
perc
24
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
UBLAST Traveler Automatic World Time, referencia REF.UBTR47BU/RD, 47 mm rozsdamentes acél tokos automata óra Miyota 8217 szerkezettel, eredeti dobozzal és papírokkal.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Hivatalos Engedélyezett Kereskedő
UBLAST egy olasz regisztrált márka.
A "UBLAST TRAVELER World Time Zone" modellt kínáljuk
Funkció: idő – perc – másodperc – dátum – a világidő
Tok: 47x14 mm 316L rozsdamentes acél – dupla korona
Csavar: 316L rozsdamentes acél
Mozgás: japán automata Miyota 8217
Üveg: zafír
Korona: 316L rozsdamentes acél
Hátlap: 316L rozsdamentes acél
Szíj: valódi bőr Made in Italy – (kb. 250 mm a tokot beleértve)
Zár: 316L rozsdamentes acél – csattal / tűvel
Vízállóság: 30ATM - 300 méter
Nem: férfi
Súly: kb. 110 g
ÁLLAPOT
Új, viselés nélküli – 2 év nemzetközi garancia
TARTALOM
INFO
FONTOS MEGJEGYZÉS AZ ELŐSZÖR HASZNÁLATOS
RENDSZER A DÁTUMOT ZÁRJÁK
LOGISZTIKA/RENDELKEZÉS
Minden megrendelés az Olaszországban található raktárunkból indul.
SZÁLLÍTÁS NEMZETI ÉS EU-IG
Az Európai Unióban nem szükséges további adó fizetése
SZÁLLÍTÁS KÍVÜLRŐL – VILÁG
VISSZACSATOLÁS
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
Csavar: 316L rozsdamentes acél
Üveg: zafír
Korona: 316L rozsdamentes acél
Hátlap: 316L rozsdamentes acél
Vízállóság: 30ATM - 300 méter
Nem: férfi
Súly: kb. 110 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFO
RENDSZER A DÁTUMOT ZÁRJÁK
LOGISZTIKA/RENDELKEZÉS
SZÁLLÍTÁS NEMZETI ÉS EU-IG
SZÁLLÍTÁS KÍVÜLRŐL – VILÁG
VISSZACSATOLÁS
Modell
Traveler Automatic World Time
Óraszíj anyaga
Bőr
Referenciaszám
REF.UBTR47BU/RD
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
47 mm
Eladott tárgyak
100%