Ublast - Traveler Automatic World Time - REF.UBTR47BN - Férfi - 2026
napok
04
óra
53
perc
05
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
Traveler Automatic World Time karóra rozsdamentes acélból készült 47 mm-es tokkal, automata Miyota 8217 mozgással, bőr szíjjal (hosszú), REF.UBTR47BN, új, eredeti dobozban, iratokkal és nemzetközi 2 éves garanciával.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Hivatalos Készlető Kereskedő
UBLAST egy olasz bejegyzett márka.
Kínáljuk az UBLAST TRAVELER World Time Zone modellt
Funkciók: óra, perc, másodperc – dátum – világidő
Tok: 47x14 mm, 316L rozsdamentes acél – dupla korona
Íróka: dátum a 3-as pozícióban – 9-es pozíción a 24 órás szféra – lumineszcens indexek és mutatók
Dóm: 316L rozsdamentes acél
Mechanizmus: japán automata Miyota 8217
Üveg: zafír
Korona: 316L rozsdamentes acél
Hátsó sapka: 316L rozsdamentes acél
Szíj: valódi bőr Made in Italy – kb. 250 mm a tok körméretében
Záróheld: 316L rozsdamentes acél – csattal/csúccsal
Vízállóság: 30ATM – 300 méter
Nem: férfi
Súly: kb. 110 g
ÁLLAPOT
Új, viselés nélküli – 2 év nemzetközi garancia
TARTALOM
INFÓ
FONTOS MEGJEGYZÉS ELŐSZŐ UTILIZÁCIÓ
APRO TASZÍTÁS MINDEN DÁTUMOS ÓRA SZÁMÁRA
LOGISZTIKA/GINCÉL
Minden megrendelés Olaszországban található raktárunkból indul
SZÁLLÍTÁS NATIONÁLIS ÉS EURÓPA
Nincs további díj az Európai Unión belül
SZÁLLÍTÁS A VILÁG MÁS NÉHÁNY RÉSZÉRE – A BIZTOSÍTÁSOK
VISSZAJELZÉS
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
Hivatalos Készlető Kereskedő
Dóm: 316L rozsdamentes acél
Üveg: zafír
Korona: 316L rozsdamentes acél
Vízállóság: 30ATM – 300 méter
Nem: férfi
Súly: kb. 110 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFÓ
LOGISZTIKA/GINCÉL
SZÁLLÍTÁS NATIONÁLIS ÉS EURÓPA
VISSZAJELZÉS
Modell
Traveler Automatic World Time
Óraszíj anyaga
Bőr
Referenciaszám
REF.UBTR47BN
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
47 mm
Eladott tárgyak
100%